«Відповідальність означає авторство.»
Питання від: nik9ef Вік: 16

Чому я не хочу спілкуватися з активною людиною?

Доброго дня, у мене немає проблем із спілкуванням, хоча я достатньо замкнена і сором\'язлива людина. нещодавно я почала спілкуватися з одною дівчиною. спочатку вона здавалася мені крутою, ми спілкувалися, грали, але потім я почала дуже швидко втомлюватися від спілкування з нею. вона постійно бере мій телефон, постійно розповідає всім все про мене якщо я щось їй розповім і взагалі змушує почуватися некомфортно бо я дуже сором\'язлива і не можу робити здавалося б звичайні речі без сумнівів. мені складно з нею спілкуватися хоча вона непогана. мені дуже соромно за те, що я так себе поводжу, але я не можу..вона постійно намагається витягнути мене кудись, а я люблю сидіти вдома, виходжу гуляти лише з близькими людьми. я розумію що поводжу себе жахливо, але мені з нею некомфортно. що я маю робити? як це побороти?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Павел Леонидович Басанский — психолог
Павел Леонидович Басанский психолог
Київ ·

Психолог більше не активний на сайті

Доброго!
Це не треба бороти. Якщо Вам з людиною некомфортно, то навіщо змушувати себе спілкуватися із нею?
Щоби що?
І ще, перед ким Вам соромно? Чому?

Ще момент. Ця дівчина порушує Ваші кордони - заглядає в телефон (а це табу), розповідає про Вас іншим.
Нащо Вам подібне?