Доброго ранку, Odna!
цитата:
Набридло плисти за течією, все частіше плачу, стаю дратівливою, зриваюсь на близьких.
Співчуваю Вам. Невдовлення собою і безпорадність - ще ті вороги людини. Вони виснажуюсь сили, псують настрій і погіршують зрештою стосунки з близькими.
цитата:
Що мені з цим робити ??
Гарне питання. Якщо коротко - шукати відповідь, ЯК зайшли у кризу, щоби потім знайти вихід.
До певної міри складові і чинники такої незадовільної реальності вже Вами з'ясовані.
цитата:
Ще з університету я працювала по спеціальності, тричі міняла місце роботи і ось нарешті остаточно зрозуміла, що ця справа - не моя і я не хочу нею займатись.
Не хочете, а займаєтесь. Віддаєте перевагу грошам замість пошуку себе. Обов'язково через помилки, адже по-іншому не буває. Однак у Вашій уяві помилки ЗАБОРОНЕНІ. То як Ви зможете відкрити щось нове? Як взагалі набути новий і корисний досвід, уникаючи самостійних рішень і дій?!
цитата:
Я би радо змінила діяльність, проте я не знаю на що. Я просто не розумію, в мене немає якихось хобі що можуть перерости в професію, та й нічого конкретно не приваблює.
Ось це, на мій погляд, ГОЛОВНЕ - відсутність контакту зі своїм внутрішнім Я(!) Цей контакт заблокований, можливо, навіть не побудований сповна ще у дитинстві. Про всяк випадок спитаю - батьки цікавились Вашими бажаннями? З повагою ставились до Ваших бажань, враховували схильності, вчили довіряти собі і орієнтуватись на себе?
цитата:
З одного боку я відчуваю що тут моя вина є - я здебільшого одиначка, мені важко в принципі комунікувати з людьми, хоч я завжди стараюсь бути їм цікавою, підтримувати розмову.
А це продовження того ж напрямку - знання себе і ставлення до себе. Відчуваю і думаю, що знання себе досить поверхове, а ставлення здебільшого хибне і надмірно критичне. Через це природньо виникають проблеми.
цитата:
Що мені з цим робити ??
У взаємодії з психологом відкривати себе справжню. Надолужувати пропущене, повертате втрачене. Видаляти хибне. Набувати реалістичного погляду на себе і на світ навколо. Жити в радості. Робити те, чого бажаєте))