«Справді сильним не будеш доти, поки не навчишся бачити у всьому смішну с...»
Питання від: alina_bogdanova20 Вік: 16

Мучает тошнота без причины,прошу помочь неравнодушным психологам..

Меня на протяжении 3 лет мучает тошнота без причины и нехватка воздуха,с перерывами,это очень мучает меня. В последнее время это обострилось и случается чаще,особенно перед сном. Я боюсь рвоты, я предполагаю что на фоне этого страха и возникает тошнота,но возможно я ошибаюсь.. Не знаю что делать с этим. Я стараюсь успокоиться, пить чай с лимоном, имбирем,но это помогает иногда и всего на час-три,по разному…
Очень хочу чтобы помогли мне с этим побороться(
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрий день.
цитата:

Якшо ви вважаєте, що це соматичний симптом, немає офіційних діагнозів, що можуть спричиняти цей стан.
То це запит на індивідуальну роботу з психотерапевтом.
Згода батьків, домовленості з психотерапевтом і ви працюєте над вирішенням вашого запиту.

↩ Реакція на відповідь № 351118 для Віталія Юріївна

разрешение родителей обязательно?
У Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу ст. 7,сказано, що Методи психологічного і психотерапевтичного впливу можуть
застосовуватися лише за усвідомленою згодою інформованої
дієздатної особи, відносно якої вони застосовуються, або за згодою
її законного представника.
При цьому повна дієздатність
повна дієздатність настає з моменту повноліття — з 18 років.

Законодавством передбачена можливість оголосити неповнолітнього, який досяг 16 років, повністю дієздатним, якщо він працює за трудовим договором,тобто працює і заробляє кошти.

Оголошення неповнолітнього повністю дієздатним (акт емансипації) проводиться за рішенням органу опіки і піклування — за згодою батьків, усиновлювачів або піклувальника, а в разі відсутності такої згоди — за рішенням суду.

Тобто треба згоду батьків або офіційних опікунів, бажано письмову.

Без згоди можна до шкільного психолога, наприклад.
Павел Леонидович Басанский — психолог
Павел Леонидович Басанский психолог
Київ ·

Психолог більше не активний на сайті

alina_bogdanova20, это проявление психосоматики, которое поддается психотерапии.
Обращайтесь к родителям, чтобы они дали свое согласие и нашли возможности помочь Вам в этом вопросе.