«Смерть - це стан, у який впадають деякі пацієнти з метою принизити свого...»
Питання від: Аноним Вік: 14

допоможіть

Що означає що мені подобається дивитися на геніталій жінки а іноді і на чоловічі але дуже рідко в мене що психічні розлади? Можете пояснити мені будь ласка в мене це почалося з 11 років а зараз мені 14
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

Та ні ж бо, з Вами все нормально. Ерос - така штука, як би Вам сказати, дуже настійлива. Так працюють наші інстинкти, вони не дають людству зникнути і допомагають продовжити рід.От якщо це почне заважати Вам жити і будувати стосунки - тоді вже треба бити тривогу
Значить це нормально? І переживати не треба ?
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

Ви можете переживати, якщо Вам переживається. Ми ж не можемо Вам дати команду - "не переживайте!" - і ваші переживання зникнуть. Це так не працює. Просто спостерігайте, як ваша ситуація буде розвиватись далі. Якщо з"являться прояви, які Вас лякають та погіршують якість життя, тоді йдіть до спеціалістів
Зрозумів ну буду надіятися що все добре зміною і воно все пройде
А це можуть бути прояви перехідного віку ?
І іще я замітки в я коли ходу в басейн і в душі бачу ну чоловічі ві поняли то воно в мне визиває неприяменість я сразу відварачуюсь а коли жінки то подобається
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

Ні, це не прояви перехідного віку
А що це може бути? Звідки в мене це?
Щось я навіть засмутився(
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

Що це може бути? Я ж Вам вже відповіла в першому коментарі - це прояви людських інстинктів, людської природи.
І це нормально?
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

Інстинкти - нормально. Переверзії (викривлення) інстинктів - ні
Значить в мене викривлення інснктів?
Можите сказати що мені робити
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

Ні. В Вас немає викривлення інстинктів.

Ми з Вами йдемо по колу. Давайте зупинимось. Перечитайте ще раз мою першу відповідь Вам. Повторю ще раз - КОЛИ ВАША ПОВЕДІНКА ВАМ ПОЧНЕ ЗАВАЖАТИ ЖИТИ І БУДУВАТИ СТОСУНКИ, тоді, МОЖЛИВО (ще раз повторю - МОЖЛИВО) можна буде ПРИПУСТИТИ, що у Вас є якісь порушення. І ще раз повторю, те що вже писала вгорі - СПОСТЕРІГАЙТЕ за своїми проявами, як вони будуть розвиватись далі.

Думаю, ми вичерпали нашу з Вами розмову. Мені більше нічого додати
Добре в мене остання проява була два роки тому якщо не помиляюсь дякую вам)