Дитина на відстані не хоче зі мною спілкуватись
Таке питання до спеціалістів.
Я розлучилась, є донька 7 років.
Донька живе зі мною і батьком 50/50.
Зараз вона поїхала з батьком на відпочинок.
І я вже 3-й день їй дзвоню, вона постійно каже що зайнята і не хоче поговорити.
Підскажіть, будь ласка,як краще вчинити-чи продовжувати їй дзвонити і отримувати відмову чи поки витримати паузу і декілька днів не телефонувати їй?
Стосунки з дитиною в мене хороші, дружні, теплі коли вона зі мною.
З колишнім спілкуюсь рідко по питанням дитини.
Піднімати це питання з колишнім не хочу, так як він шукає ниточки за які можна зачепитись, щоб відновити стосунки (припускаю,що це його налаштування дитини задля досягнення своїх цілей).
Дякую за відповідь