Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
Наживо:
question author 34 хвилини тому: «Реакція на відповідь № 391288 для Віталій Вікторович Бондарчук Дякую за відповідь! Так і зроблю, дам час доньці. Я не турбувала її тиждень. (Непо»
question author 40 хвилин тому: «Реакція на відповідь № 391292 для Тетяна Штапова Дякую за відповідь. Я не турбувала доньку тиждень. Написала єдине повідомлення.,, Як ви там, люб»
Вікторія Ігорівна Слюсаренко (Верхолаз) 1 година тому: «Дорога Анастасія, Після перерви часто є тривога починати заново. Але щоб сказати , що робити і як впоратися, треба зрозуміти природу ступору саме у вас. Психіка це єдиний організ»
Питання від: nikbf6 Вік: 18

Для чого я живу

Доброго дня. В мене щось сталось в житті мене переклинуло. Я не можу не як почати радіти життю не виходить. І мрія недавно збулась я купив собі кроссовий мотоцикл. Але все одно, це ще почалось мабуть з мого народження я не пам\'ятаю щоб я був щясливим. Друзів в мене немає, вони були але с часом якраз в цьому році чомусь перестаєм спілкуватись мене навіть не кличуть гуляти. Дівчини в мене немає але дуже хочеться відносин але все марно не подобаюсь я їм хоча не лізу цілуватись про секс не розмовляю я вже незнаю що роблю не так.? Але вже останні дні я задумуюсь для чого я живу для чого честно не прям що суїцидальни помисли але може щось і є просто в мене, як появився мотоцикл але всеодно я краще не став. Просто мене нічого не радує нема чогось такого щоб я був на 7 небі від щястя, я просто не розумію що роблю не так? Мені ж 18 років в мене повинні бути, плани, мрії, друзі, дівчина. Але чомусь так стається що нічого цього немає.
...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.

Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.

Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.

У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.

Відповіді психологів

Це дуже важливо знайти саме Свою Власну Відповідь на питання "для чого я живу"?
Дуже багато людей діють автоматично, ніби за певною програмою, "треба спочатку..., потім...".
А чи їм то треба- самі не знають.

Ви ж вже відчули потребу розібратись.
Це дуже важливо.

При цьому Відповідь може з часом змінюватись, цього не варто лякатись.
Адже людина здобуває якийсь новий досвід, який її змінює, отже і бачення життя може змінитись.

Наприклад, раніше Ви хотіли володіти таким мотоциклом, який купили.
Щось важливе для Вас було в цьому.
Можливо, відчуття свободи пересування, можливо, відчуття "з зміг цього досягти", а можливо, тут були і такі бажання , як наприклад "виглядати круто", або "доказати" щось комусь.
Тепер, маючи такий мотоцикл, Ви вже інакше бачите ситуацію, що, зрозуміло, викликає інші почуття.

Вам важливо було б з кимось у взаємодії спробувати розкласти по поличках ваші почуття, бажання, думки. Щоб відокремити саме ваші від нав:язаних суспільством (батьками, дпузями). Це можна зробити разом з психологом онлайн, або в живих зустрічах.

Ваш вік - це вік виборів своїх цілей, пріоритетів, бачення світу.
Шукайте, слухайте Себе, що "гріє" , що приємно, аналізуйте що за цим стоїть- так можна відчути саме Своє.
...
Не розуміти, чого хочеться - вже хороший старт, це говорить, що ви взагалі себе слухаєте, а не робите так, як інші / як сказали батьки чи дівчина. Можете почати з питання, чого ви точно не хочете, намалюйте в голові найгіршу картинку найближчого майбутнього: що для вас найгірша робота на світі, найгірший ранок/вечір після роботи, місце життя і йдіть від протилежного, тобто такі роздуми можуть вас наштовхнути на думку, що ви хочете. Не ставте собі завдання придумати мрію/зайнятість на все життя, лише на даний момент і будьте готові змінити ці плани в будь-який день. Адже не спробуєш - не дізнаєшся, що твоє, а що ні.

З психологом такі пошуки себе можуть просуватися швидше, бо думка людини зі сторони може підсвітити вам те, що ви самі не помічаєте.
...
Це питання архівовано. Нові відповіді більше не приймаються.
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб відповісти.
Хочете зараз безкоштовно поставити питання психологу онлайн?