«Успіх — це вміння рухатися від невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіаз...»
Питання від: Вадим Вік: 18

Смартфон

Доброго дня, у мене є проблема про думки з приводу купівлі нового смартфону. У мене є усвідомлення того, що мені він не потрібен ні з яких причин окрім отримання естетичних почуттів. Не хочу витрачати на нього кошти, оскільки мій смартфон виконує всі необхідні для мене завдання, але кожен день надходять у голову нав\'язливі думки з приводу його купівлі. Я не стикався з його рекламою, тобто мені ніхто не нав\'язав думки про нього, я сам особисто шукав на сайтах різні девайси, оскільки мені цікава ця тема мобільних пристроїв. Порадьте щось, як позбутись від цих нав\'язливих думок?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

"я сам особисто шукав на сайтах різні девайси, оскільки мені цікава ця тема мобільних пристроїв" - тим самим Ви і без всякої реклами підігріваєте свої нав'язливі думки, які у свою чергу розганяють Ваше бажання придбати новий смартфон, тількі заради нового смартфону, не більше і не менше. А сама реклама теж впливає фоново, неусвідомленно, про що потурбувалися розробники реклами, а також на Вас впливає поведінковий приклад інших людей навколо, які самі до цього попадаються на рекламні і соціальні гачки. Просто Ви глибоко не занурювались у свою підсвідомість і не усвідомлюєте причинно-наслідковий взаємозв'язок
Здравствуйте, Вадим!
цитата:
Порадьте щось, як позбутись від цих нав'язливих думок?

Прежде чем говорить о "навязчивых мыслях", вам надо разобраться с тем, хотите ли вы купить новый смартфон или должны это сделать.
И если окажется, что это ваше истинное желание, а не долженствование, тогда эти "навязчивые мысли" будет легче осуществить. Потому что нельзя душить внутренного ребенка и свои потребности.

Если же такая покупка относится к серии долгов ("надо сделать"), тогда вам будет нужна индивидуальная работа с психологом на тему устранения долженствований и "навязчивых мыслей".