«Якщо Бог нагородив умом, треба носити його з собою.»
Питання від: Ddtt Вік: 16

Я літромантик

Добрий день,я літромантик і мені це дуже не подобається,але не знаю,що з цим робити.Завжди коли мені кажуть о своїх почуттях інтерес до людини зникає,як би я не намагалась його залишити.Зараз мені подобається один хлопець і він ніби починає проявляти до мене знаки уваги і коли я починаю думати про те,що почуття можуть зникнути мені стає дуже не спокійно на душі,підкажіть чому в мене так і як це подолати.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня!

Радив би звернути увагу на те, які саме почуття ви вкладаєте в ситуацію: це очікування, бажання чи інтерес до того, щоб вам проявили симпатію? Можливо, ці почуття змінюються, коли ви помічаєте зацікавленість з іншого боку. Важливо глибше дослідити, що саме ви відчуваєте та як уявляєте реалізацію цих почуттів. Можливо, ваші очікування від стосунків не відповідають реальності. Це питання, яке варто обговорити з фахівцем.

↩ Реакція на відповідь № 371482 для Олександр Римович

Так,мене починає ніби відвертати від людини коли вона показує,що кохає мене і так у кожних моїх стосунках

↩ Реакція на відповідь № 371488 для Олександр Римович

Просто зараз,як я і казала мені подобається хлопець,але іноді,як подумаю про те що можу знов спортити відношення з ним своїм літромантизмом і одразу ніби тривожно стає,зараз я взагалі не розумію подобається він мені чи ні:(
Тоді є сенс можливо більше скоцентруватися на тому як ви проводити більше часу разом, а не тому чи будете разом чи ні, на тому чи узагалі вам цікаво з ним, комфортно

Пов'язані матеріали

Більше питань та статей на цю тему.

Пов'язані питання