Доброго ранку!
цитата:
На все мои знаки внимания на текущий момент как она говорит ей все равно
Наскільки я розумію, реальність на сьогодні така, що дівчині байдуже(!) Ба більше -
цитата:
она отдаляется…
А Ви
цитата:
не хотел бы её терять
То спершу питання до Вас - що відчуваєте, коли дівчині байдуже, коли вона віддаляється?
І друге питання, чи адекватно Ви сприймаєте неспівпадіння настроїв і намірів між вами(!) Між іншим, це теж один з аспектів реальності, який варто усвідомити.
Ви спитаєте - для чого, я ж не хочу її втрачати? Виходить, Ви не сприймаєте одну частину дійсності і намагаєтесь її змінити. А зі сторони дівчини такого прагнення нема(!)
Водночас у Вас
цитата:
Закрадываются мысли, что у нее кто то появился или понравился
І тоді перед Вами єдина дорога - перевершити тих, хто став на Вашому шляху і самому стати краще всіх, реальних чи можливих - немає значення.
Чи не свідчить такий підхід про вельми спрощені уявлення щодо стосунків?
На Вашу думку, інших причин, окрім появи конкурента, не може бути? Наприклад, пройшли почуття симпатії або закоханості. Невже такого не буває?
Отже
цитата:
ПРОБЛЕМЫ В ОТНОШЕНИЯХ
, на мій погляд, вирішуються через розв'язання проблем всередині самої людини. Оскільки на сайт звернулись із запитом Ви, то проблема особисто у Вас. З нею і потрібно працювати. Краще в форматі індивідуальної взаємодії. Форум же допомагає лише окреслити напрямки змін і визначитись із спеціалістом.