Інна Олегівна Горошко
Питання від: Béatrice4689 Вік: 14

Я відчуваю себе невдячною донькою

Моя мама по роботі поїхала в іншу країну.Такий досвід в мене був вперше,бо скільки себе пам’ятаю мама ніколи так надовго не їхала.Спочатку я дуже нервуватися,бо не розуміла,як я буду без неї.І коли мама поїхала,я дуже була засмучена та кілька днів відходила від цього.Мені її дуже не вистачало і це проявлялось у всьому.Але дуже швидко я звикла і відсутність мами в моєму життя ніяк не позначалась на мені.Але,я все ще дуже чекала коли вона приїде.
Але,зараз коли мама вже скоро приїде,я чомусь цього не дуже хочу.Я незнаю чому і мені дуже соромно за таке,але я дісно не хочу.Я нерозумію чому,що стало підставою для такого?Я відчуваю себе невдячною,бо мама завжди для мене старається у всьому.А я,навіть на її повідомлення з неоохтою відповідаю і лінь брати трубку щоб поговорити з нею.Чому так?Я неможу в цьому розібратись.
І ось скоро мама приїде,а я зовсім не чекаю цього і відчуваю тривогу і сором.
Що мені робити?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Марія Радченко — психолог
Марія Радченко психолог
Дніпро ·
Доброго ранку!

Ви зараз знаходитесь у підлітковому віці, коли людина починає поступово відокремлюватися від батьків психологічно, вперше відчувши себе дорослішою та незалежнішою. Тому Ваше небажання, щоб мама приїхала - це не ознака того, що Ви невдячні чи її не любите, а ознака того, що ця поступова сепарація проходить вдало.
Ви можете бути вдячна мамі за те, що Вона для Вас робить, і при цьому хотіти для себе особистого простору.