Не можу розійтись із дівчиною
Вже багато разів були спроби їй це сказати, але кожен раз вона починає істерику, крики, погрози. Часто погрожує самогубством, зробити мені або моїй родині щось погане, або просто каже "я не зможу без тебе жити, я задихаюсь" і робить вигляд, що от от помре.
Я не можу взяти на себе такий груз, а ризикувати своїм здоров'ям не хочеться, проте і жити з нею я давно вже не можу.
Якщо хочете сказати "не треба вестись на погрози", то повірте, у неї це не просто слова, а якщо вона вирішить закінчити через мене життя самогубством — я не зможу працювати за спеціальністю, тому по факту вона цим зламає і своє життя, і моє.
Абсолютно заплутався, не знаю що робити..