«Міф про те, що жінкам потрібні лише гроші, придумали чоловіки, у яких гр...»
Питання від: Морена Вік: 24

чи можна пробачити обман (зраду) людині яку кохаєш?

Знову я тут... Коли тільки реєструвалася, думала що це був перший і останній раз коли заходжу сюди (впевнена була, що ні від кого допомоги мені не треба) і помилилася. Поясню своє питання так: знаю, що моральної зради і обману ніякій людині не пробачу! А от у фізичному плані...ще й людині яку я кохаю ... він обманув мене, і брехав в очі знаючи, що Я знаю правду. Почався скандал... він такі "тупі" пояснення казав, що я не знала чи мені плакати чи сміятися. Хлопець сам ніби-то і розумний, має 2 дітей і з дружиною розводиться, ... а що він в мене хоче??? після сварки я хотіла втекти додому - він не пустив, навіть з кімнати на кухню не пустив покурити ... сказав, що кохає МЕНЕ одну... сьогодні, коли я запиталася "а що б ти зробив на моєму місці?", відповідь була проста і невидумана, сказав що прекрасно розуміє мене і на мому місці теж би сварився на мене... але понервувався б і перестав... коли питаю "що ти від МЕНЕ хочеш" - "хочу з тобою зустрічатися і ти мені потрібна для подальшого життя, тому що кохаю я тебе одну-єдину і нікого мені більше не треба"... без поняття що робити, що казати! Ви запитаєтеся чому так багато слів "кохаю"? тому що в нас відносини, на мою думку, дійсно прекрасні до цього моменту були.. ну і звісно таке слово казати навчила його Я ))) Звинувачую себе тільки за те, що нема у мене більше розуму, щоб вірити ще комусь у житті... і як я могла на нього повестися? нащо я як "дурочка вірю"? Звідси випливає ще одне питання: а чи можна знайти людину яка вміє не брехати, ну принаймні вже коли правда виплила і в очі пояснити ту правду, а не нову брехню видумувати??? (була б рада поспілкуватися з такою людиною і мати її просто за друга)дякую наперед за відповіді (якщо вони будуть звісно). З повагою, Морена
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Александр Валентинович Стецков — психолог
Александр Валентинович Стецков психолог

Психолог більше не активний на сайті

Буває, що ми бачимо стосунки так, як нам би хотілося, не бажаючи приймати речі, що протирічать нашому "ідеальному" уявленню. Відчувається Ваше прагнення до злиття в стосунках, що характерне для зв,язку між матір,ю та дитиною. Для дитини неможливо уявити, що стосунки можуть закінчуватися. Можливе, це дитяче очікування ідеальних стосунків Ви намагаєтеся реалізувати в реальному житті, що неминуче буде призводит до болісних розчарувань, які пов,язані з очікуваннями що не виправдовуються.