Чому мій чоловік мене не цінує
-А що ти можеш зробить
-тебе щось не воаштовує да я такий ,можеш їхать у своє рідне місто (Черкаси),
-да я такий. А наступниного дня говорить що любить мене.
У нас є донька вона мій сенс життя.
Так дійсно мені немає куди іти.
Я знаю що мені потрібно піти купить продукти,і взагаю я можу покластися лише на себе,коли мені потрібна якась допомога,зазвичай отримою відповідь "я не можу".У нас було багато розмов,ми приймали різні рішення,і врезультаті ще разом
Що робить,чому неварта його дзвіна,чому дитина змушена хвлюватися за відносини своїх батьків,чому він ніколи не винен яка б у нас не була розмова ,я завжди вина.Я дуже його люблю я живу лише завдяки моїй дитині,я хочу зберехти наші відносини,але я хочу буть потрібною своєму чоловікові