Питання від: Стас Вік: 22

Негатив який мішає жити..

Прошу допомоги Шановні психологи. У мене набір комплексів та проблем психологічних з якими я живу. Дівчини небуло тай немає а вік то 22. І тут одна дівчина сама проявила ініціативу та попросила щоб я її подзвонив. Мені важко говорити(немає ні досвіду ні вмінь тай негатив в мене чути в розмові й невпевненість) по телефону але я наважився і подзвонив. Все було класно говорили довго сміялись, ділились думками мені було важко ну я старався щоб небуло довгих мовчань зразу піднімав іншу тему. На другий день ми також говорили, мені вона дуже сподобалась. Але на 3-тій день я незнав уже що питати, було дуже важко якийсь таких негатив йшов, довгі мовчання і вона сказала, що має справи і попрощалась. Що мені робити як вбити цей негатив, та впевненість в голосі витягнути. Звідки брати теми на розмови. Ще такі 2-3 розмови і це тупік! А я нехочу дуже цього. Без поняття що робити. ( І завжди так у мене негатив внутрішній який я вже усвідомив що дуже погано впливає на оточуючих.)
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Стас, можно часами говорить на разные темы, но если в Вас есть напряжение, оно будет чувствоваться другим человеком. Попробуйте сказать девушке о своих сложностях - что она для Вас очень важна, а Вы не всегда знаете как заполнить паузу и о чем говорить. Что хотите продолжать общение. Это может быть страшно, но поверьте, она только зауважает Вас за такую искренность. Зачем ей "машина", которая всегда "знает, что говорить". Хочется же с человеком, живым общаться :).