У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Мучает совесть

Здравствуйте. На днях за домом курил сигарету и ко мне подошли две девочки. Одной на вид 10-11 лет, а другой 4. Младшая девочка плакала сильно, а старшая подошла ко мне и спрашивает могу ли я помочь. А я такой что случилось, а она говорит что ее младшая сестра поскользнулась на качельках и ударилась. Я такой ну ок говорю. Спрашиваю у младшей где ударилась, а она отвечает что ударилась писькой. А старшая ее сестрой была и просит меня посмотреть. Старшая задрала младшей сарафан, а я присел и спустил трусы. Спрашиваю где болит, а она снова говорит что писька. И я девочке открыл половые губы и там все осмотрел, сказал чтоб шли домой к родителям. Правильно ли я поступил?
Вопрос от: ; Возраст: 22

Подберите психолога для подростка онлайн или в городах Украины.

03-05-2024 12:12:49Дополнение от автора
И я даже возбудилась немного


психолог онлайн
1
Ирина Константиновна Зубиашвили
Добрий день, Романе!
У свої 22 роки треба бути дорослішим та більш відповідальнішим чоловіком.
Якби дівчинка жалілась на ногу чи руку, тоді б ваші дії були б правильними.
Тоді б можна було б подивитись чи є рана чи синці та заспокоїти дівчинку чи визвати швидку.
А ви поліз дівчинці у трусики!
Треба було б запитати старшу дівчинку чи дивилась вона на міце болю, чи є кров і тоді визвати швидку чи провести дітей додому.
Романе, ви подумали про те, якщо б вас хтось побачив у ту мить, коли ви знімали трусики у малечі?
Наслідки вас вражають?
То ж будьте відповідальним по чоловічому за свої дії з чужими дітьми.

Відредаговано автором 03-05-2024 15:40:42


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Добрий день. Ситуація нестандартна, розгубитися у такому випадку цілком нормально.
А за що конкретно вас мучає совість? Де ви відчуваєте що помилились?
цитата:

И я даже возбудилась немного

Ви живете сексуальним життям?

👍 рекоммендовать:

03-05-2024 16:00:13Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 365281 для Валентина Василівна

Рomaне, ви noдуmaли npo те, яkщo б вac xтocь noбaчив у ту mить, koли ви зніmaли тpуcиkи у maлечі? Нacлідkи вac вpaжaють?

Вот именно что подумал. Так я и ничего такого криминального не делал. Поэтому и совет спрашиваю, а вы нагнетаете ещё больше. Я особо и не вкурсе был. А вдруг бы она умирала? Меня бы посадили... Я все понял после того как осмотрел все..


психолог онлайн
цитата:

Вот именно что подумал. Так я и ничего такого криминального не делал. Поэтому и совет спрашиваю, а вы нагнетаете ещё больше. Я особо и не вкурсе был. А вдруг бы она умирала? Меня бы посадили... Я все понял после того как осмотрел все..

Дуже добре, що ви правильно оцінюєте ситуацію. Нажаль бути готовим до всіх ситуацій неможливо. На майбутнє у вас вже буде розуміння, як діяти у подібній ситуації.

👍 рекоммендовать:

03-05-2024 16:08:19Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 365282 для Ксенія Шалімова

Дoбpий день. Ситуaція неcтaндapтнa, poзгубитиcя у тakomу виnaдkу цілkom нopmaльнo. А зa щo koнkpетнo вac mучaє coвіcть? Де ви відчувaєте щo nomилилиcь? цитaтa: И я дaже вoзбудилacь неmнoгo Ви живете cеkcуaльниm життяm?

Мучает совесть за то что сейчас все люди шизанулись и сразу будут говорить что педофил и т.д. Сексуальной жизнью живу, есть девушка даже. Ну извините меня, я девочке пальцами (говорю как есть) раздвигал половые губы и видел там все...


психолог онлайн
цитата:

Ну извините меня, я девочке пальцами (говорю как есть) раздвигал половые губы и видел там все...

Чому ви вибачаєтесь? Таке відчуття, що ви самі себе картаєте за свою реакцію. Багато хто міг би опинитись на вашому місці. Ви зробили добру справу викривленим чином. Але це вже минуло. Що зараз не так?

👍 рекоммендовать:

03-05-2024 16:12:50Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 365290 для Ксенія Шалімова

Ви намікаєте на те шо в мене ще буде подібна ситуація? Ну дякую вам... Мало того мені, шо я малій дівчинці статеві губи відкривав і питав де болить і торкався до всього. Я навіть в своєї дівчини так детально не бачив....

03-05-2024 16:17:56Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 365294 для Ксенія Шалімова

Ну як сказати правильно. Було дуже страшно і противно це все робити. І водночас цікаво подивитись. І в мене двояке відчуття... Цікаво було бо дивився статеві органи і все детально оглянув, а страшно бо це кримінал, а противно бо це ще мала дитина


психолог онлайн
цитата:

Ви намікаєте на те шо в мене ще буде подібна ситуація? Ну дякую вам...

Цікаво як ви прочитали моє повідомлення. Схоже ви в сильному стресі.
цитата:

Було дуже страшно і противно це все робити

Ви відчули ці почуття, але чому продовжили діяти? Не дали собі часу подумати і звіритись, чи це те, що для вас прийнятно. Ця ситуація явно травмувала вас.
цитата:

а страшно бо це кримінал

Ви боїтеся наслідків?
цитата:

а противно бо це ще мала дитина

Що саме противно? Маленька, так. Ви захотіли допомогти, це проявилась ваша природня доброта.
Чую що вам соромно, бо ви наче повинні були діяти "правильно", але надто розгубилися. І зробили як зробили. Розгубленість часто штовхає нас на непродумані, імпульсивні кроки. Бо часу подумати немає, тож ми робимо хоч щось.
От зараз, маючи всі ці знання, як би ви діяли?

👍 рекоммендовать:

03-05-2024 16:45:09Дополнение от автора

↩ Реакція на відповідь № 365300 для Ксенія Шалімова

Ви не так зрозуміли. Було страшно і це правильно було....Бо якби хтось побачив це що я робив, то мені капут був би. І це факт... Був би суд і там прийшлось би все доказувати...
Противно було бо це дитина... Але водночас і цікаво було, бо мені прийшлось відкривати статеві губи і оглядати вибачте мені, клітор... Тому у мене відчуття двояке... Було цікаво подивитись на статеві органи і водночас противно... Я не розумію як вона не стидалась мені це все показувати і торкатись. Можливо це якась підстава... Не можу заснути... Постійно думаю про це. Як таке може бути шоб дитина показувала так просто свої статеві органи


психолог онлайн
Схоже ви зіштовхнулись з якоюсь дослідницькою частиною себе, про яку раніше не знали. І ви наче не знаєте що робити із цією інформацією про себе.
Щодо страху. У мене відчуття, що ви наче лякалися замість неї у цій ситуації. Це насправді тривожна ситуація, бо діти насправді так не роблять і не повинні робити. Ми не знаємо яка їх сімейна ситуація, чому діти не пішли до батьків одразу. Справді сумнівне рішення старшої дівчинки, яке викликає питання. Вам моторошно, бо ситуація настілки ненормальна, що і ви не змогли зреагувати нормально. Зрозуміло, що ви очікуєте що у цього могли б бути наслідки, бо це адекватне розуміння ситуації.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наши психологи

Похожие онлайн консультации

Психологический анализ произведений
«Поглощенная» (2012) «Devoured»
фільм«Поглощенная» (2012) «Devoured» темы: горе травма расщепление
Чорнобиль (2019)
фільмЧорнобиль (2019) темы: горе горе психика
Такса
фільмТакса темы: відносини любовь психоанализ

Рекоммендуем

Як зрозуміти підлітка. 5 підказок для батьків Як зрозуміти підлітка. 5 підказок для батьків

У підлітковому віці батьки вже не є авторитетом. Чим більше заборон, тим більший опір. Нудні та довгі повчання не принесуть потрібного результату.

Анорексия: стремление к совершенству или болезнь? Анорексия: стремление к совершенству или болезнь?

Уважаемые родители, вы можете заподозрить у своего ребенка нервную анорексию, если он или она регулярно отказываются от еды, наблюдается страх набора веса и полноты, даже при недостаточном весе

Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга? Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга?

Любого ребёнка, начиная с первого класса нужно предупредить, что его могут дразнить, высмеивать одноклассники, возможно даже ударить. Если что-то такое произошло...

Батькам про індикатори кризи особистості підлітка. Батькам про індикатори кризи особистості підлітка.

Наслідком недостатньої уваги батьків до проблем підлітків та юнаків - є суїцидні настрої.  Під час кризи особистості дитина завжди потребує підтримки та участі дорослих. Важливо враховувати характер оточення дитини, її мікросередовища та мати

Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність

Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої інтереси і захоплення, згадують комп’ютер нарівні з заняттями спортом, прогулянками ...

На що звертати увагу батькам підлітків На що звертати увагу батькам підлітків

За статистикою кожен десятий підліток страждає від депресії. Думки про самогубство виникають у всіх людей у ті чи інші  моменти життя.

qr