Прямой эфир:
Валентина Михайловна Жемчужникова
Вопрос от: Нара Возраст: 24

Дипресія

Привіт!У мене депресія яка триває уже 3 роки,я забув коли у мене був хороший настрій,я завжди пригнічиний,мені нічого не інтересно!Дівчина з якою я зустрічався вийшла заміж є уже дитина,ще одна скоро теж одружиться!У мене уже 3 роки нема серйозних відносин!2 роки назад мені сподобалась одна дівчина моя подруга,но я не показував що вона мені не байдужа,просто проводив з нею час і мені ставало легше,настрій піднімався і т.д.Думав що вона просто відноситься до мене як до друга і все.Я добре іі знав,і був вкурсі що ій подобався інший,з ним вона поводилася по іншому.Але одного разу коли ми гуляли підійшов мій суперник,я уже зібрався залишити іх разом сталось чудо вона попросила щоб я залишився.Вона щось там йому сказала про мене він розвирнувся і пішов!І тут ніби іі підмінили,вона зовсім поіншому до мене заговорила,почала обніматись.Ну я і подумав що вона з ним посварилась,а я просто подушка,в той імено день я уже забув що вона мені подобалась.Але наші наступні зустрічі були ще більш цікавіші,вона уже сиділа у мене на колінах,почала цілувати при зустричі в лоб і в чоло!І в нашого друга на весіллі запросила на білий танець!Ну я і знову влюбився!І от одного дня я вирішив,що признаюсь,но в той день я з друзями на шашлик ходив і чуть випив,у вечері я знову іі зусстрів!Набрався сміливості і обнімив і хотів поцілувати,але вона почала відштовхувати мене,і кричати як вона не любить випивших!Я образився і поіхав з друзями у нічний клуб,щоб запити горе!На другий день знов до грудей ніби приклали камень,думав що вона більше до мене не заговорить!Вечері знову іі зустрів,ми сиділи один навпроти одного і наші друзі.Вона почала казати що я в чомусь провинився,а я мовчав!Потім попросила щоб я провів знею іі подружку додому,подорозі вона почала розпитувати у завищеному тоні чого я пішов у клуб,короче ми посварились!Ту подружку так і не довили,а пішли додому!При наступних зустрічах ми тільки сварились!Я почав думати що той клуб лише відмазка,а вона мене просто нехотіла!Просто я теж так казав одній дівчині що нібито бачив іі з іншим,а насправді вона мені просто несподобалась!Але не хотілось казати прямо!Як мені іі забути?Я працюю в Россіі,але коли приіжджаю дуже пережеваю що іі здибаю!Тому що просто не витримаю,як вилізти з тоі ями?

Ответы психологов

Дополнение от автора вопроса ·
Мені скоро 25,я дуже хочу дітей,хочу добру дружину!Але вона сидить в мене в голові,сниться майже кожноі ночі!!На роботі інколи забуваю,але ж не вічно сидіти на роботі,це не нормально!
Алена Ивановна Узунова-Цебенога — психолог
Алена Ивановна Узунова-Цебенога психолог

Психолог больше не активен на сайте

Здравствуйте.
Скажите, когда Вы избавитесь от мыслей от этой девушки, от чего Вы еще избавитесь, от каких чувств?
В нашей памяти нет избирательной функции, поэтому забывая, предположим, человека, мы забываем все, что с ним было связано, мы забываем и кусочек себя.
В Вас много чувств, переживаний, связанных с этой девушкой, с отношениями с ней и они не отреагированы, отношения не закончены, поэтому, возможно, другим отношениям просто нет места в Вашей душе.
Вы можете заставлять себя не думать, пытаться забыть, но пока не освободитесь от наполняющих душу чувств и невысказанных слов, легче не станет.
Это можно сделать, как и встретившись с девушкой и попробовать с ней поговорить, так и в нескольких консультациях с психологом.
Удачи Вам.
Дополнение от автора вопроса ·
Ну по перше при зустрічі з нею чуть серце не вискакує,стає дуже добре,відчутя щастя чи що,я про все забуваю!А після зустрічі тільки печаль,я стаю дуже дратівливим!В ночі не мож заснути,думки несуться тонами,після 2-3 днів приходжу до тями!

Психолог больше не активен на сайте

Все, что Вы описываете соответствует состоянию влюбленности, но, похоже, что Вы еще чего-то боитесь.
Чего Вы боитесь?
Дополнение от автора вопроса ·
Є страхи.Головний із них що вона скоро мене запросить на своє весілля,але в якості гостя!А я одружусь з якоюсь гулящою!!А ще страх бути одиноким,і нікому непотрібним!!

Психолог больше не активен на сайте

Со страхами практически невозможно справиться самостоятельно, без помощи психологов и с этим желательно обратиться к психологу очно.
Дополнение от автора вопроса ·
Дякую за консультаціі!Стало трохи легче,ніби трохи скинув багаж з плечей,а то реально тяжко все тримати в собі!

Психолог больше не активен на сайте

Пожалуйста, обращайтесь.
Дополнение от автора вопроса ·
Напевно треба переіжджати,сьогодні зустрів іі маму і знов почалось!Два слова і я знову в трансі,мені хочеться щоб ця жінка була моєю мамою!І з іі братом теж хороші відносини!Мені здається шо я втратив найважливіше в житті!Це немов сипучий пісок чим більше пручаєшся тим більше тебе затягує!Мене ніби до них магнітом тягне,
Дополнение от автора вопроса ·
Не знаю для цього я це пишу,просту знову кипить!!Нарешті іі зустрів сьогодні!Короче знову в хмарах,в животі метелики!Вона дуже змінилась дуже гарна!!Підібрав іі біля магазину,ця поіздка тривалістю в 5 хвилин найважливіша подія за пів року!Хочу щоб все вернулось як було колись,хоч друзі,але бачити бачити іі то велике щастя!!
Дополнение от автора вопроса ·
Думаю знову завтра іі побачити,Господи це така кара з якоі я не вилізу, все залежить від неі!!Як ж хочиться бачити цю людинку біля себе!