Як самостійно вилікуватися від депресії
Щодо того чи допомогла мені та терапія не можу сказати ні да ні ні, можливо я з ним просто не допрацювала. Легке полегшення після зустрічей з ним було, ну і відчуття залежності від нього у нього вдалося в мене викликати (мене досі манить спілкуватися саме з тією людиною). Але і були деякі теми які я розкрила в нього на сеансі, але потім здавалося що краще б я цього не згадувала, це як розцарапати рану яка вже майже затягнулася.
Після звільнення з роботи я майже всю зиму була в стані ліні та апатії яка мене вибішувала але заставити щось себе робити я не могла (я займалася лише елементарними побутовими справами і сином, але не могла себе заставити якомусь руху в напрямку саморозвитку і заробляння грошей). Весною мене за компанію подруга витягла на пробіжки в ліс і це мене злегка оживило доки не почалися проблеми з суглобами. Іще крім всього іншого всі ці років 3-4 в мене точно присутній розлад харчової поведінки, я їм не просто багато, я їм доки в мене не починають боліти внутрішні органи.
Я все ж не змогла самостійно вибратись із цього всього тому приблизно три місяці тому звернулася в державну клініку до психіатра. Мої наміри з самого початку були лише щоб вони призначили мені мекаментозне лікування.