«Ваш взгляд станет ясным только тогда, когда вы сможете заглянуть в собст...»
Вопрос от: Katerina Возраст: 28

Дитяча психологія

Добрий вечір . Моїй донечці 7 років , навчається у 1 класі.
Сьогодні вона сказала мені про те, що їй терміново потрібно щось нове і класне, щоб вона мала чим хвалитися перед іншими. Я питаю для чого це тобі, а вона каже щоб всі бачили яка я крутеличка)
Як мені правильно відреагувати і як по правильному відповісти дитині в цій ситуації?
Зараз вона почала дуже звертати увагу на думку інших, а що інші скажуть і т. Д
Дякую за рекомендації.

Ответы психологов

Здравствуйте, Катерина!
Ваша дочка отлично обозначила, что ей нужно и в чем ее потребность: "їй терміново потрібно щось нове і класне, щоб вона мала чим хвалитися перед іншими. Я питаю для чого це тобі, а вона каже щоб всі бачили яка я крутеличка)"
Это нормальный этап развития, ваша дочь вступает в пору, когда мнение сверстников становится очень важным, со временем оно станет для нее важнее, чем мнение родителей)
Что вас беспокоит в ее просьбе?
Добрий ранок.
Добре що в дитини є бажання виділятися. І дуже добре коли це не один спосіб, а декілька. Як ще можно бути крутою? Чи тільки коли в тебе щось нове і класне? Добре працює власний приклад. І перший клас це сімейна криза, це « перший» вихід у соціум, це криза компетентності. Ваша дитина шукає своє місце в колективі, допоможіть їй.
Дополнение от автора вопроса ·
...Ваша дитина шукає своє місце в колективі, допомоєіть їй...

Як саме я можу дитині тут допомогти знайти своє місце в колективі? Якими конкретно діями з моєї сторони?