«Насколько исповедь другому действует сильнее и глубже, чем исповедь само...»
Вопрос от: sun girl456 Возраст: 17

Як впоратись з болючим розставанням?

Доброго вечора, в мене є проблема з якої я навіть поступово неможу ніяк вийти, так мені 17 я по справжньому покохала,хлопцеві також 17 дитяча любов?? Для мене вона не була такою, я навіть подумати не могла що я так буду любити ту людину, дарувати їй все що лиш можна віддавати максимум емоцій, просто я була щаслива, ми зустрічались 3 роки і 3 дні, бувало різне але нас завжди тягло одне до одного ми говорили про дітей, свадьбу будували майбутнє, пройшли з ним багато чого,і в вечір 24 травня я йому написала давай розийдемось, він просто написав давай і пішов спати без слів,на другий день я вже думала з гаряча на емоціях,а я йому пишу ти так легко відповів давай, і почалося а наші стосунки ненормальні, я був малий дурний, я далі йому телефоную відчуваю як йому важно говорити так як і мені, кажу ж так довго проходили всі моменти пережили багато чого,а тепер що? Він ну а я Неготовий до відносин, тобі вже скоро 18 можеш виходити заміж мені ще за скоро, кажу йому не бачиш нашого майбутнього аж? Каже бачу пусті слова?? Коли в останній раз бачились (він на заробітки поїхав був) плакав коли обіймав,говорив як сильно любить, ну як?? Так всьо кінець??? Кажу йому не любиш вже мене а він я такого не говорив,мені дуже боляче я вже не знаю,що робити далі,як відпустити людину, сильно кохаю....ну а він так легко зміг мене відпустити??? Від того ще болючіше..

Ответы психологов

Дополнение от автора вопроса ·
Тоді,в той момент в мене був поганий настрій,ще йому 2 рази звонила він не брав слухавку,ще до того говорили що з ним щось не так, він сам казав можливо дісно діло в мені,а вже далі сказав мені нетреба мені відносин,я не готовий.
Я не розумію, як можна любити сильно, як ви пишете, і спираючись на поганий настрій, написати "давай закінчимо відносини".
Яка є об'єктивна причина?
Якщо її немає, тоді я ще більше не розумію.
Вам 17. Вас можна консультувати за згодою батьків.
Зверніться за порадою до батьків, або ж попрохайте відвести вас до психолога.