«Успех - следствие и не должен быть целью.»
Вопрос от: Оксана Возраст: 17

Хочу залишити навчання

Добрий вечір. Вступила цього року до коледжу після 11 класу (навчатись 2 роки), але зрозуміла, що це зовсім не моє. Скоріше пішла туди через хороші умови (близько, легко їхати, хороший гуртожиток). За спеціальність раніше не думала, але тепер зрозуміла чим дійсно хочу займатись. Є думка забрати документи і на наступний рік вступити в університет, але батьки категорично проти, наполягають закінчити 2 роки коледжу, а вже потім йти на другу освіту. Я розумію, що буде важко, потрібно багато коштів, далека дорога, важке навчання, але душа лежить тільки до цієї спеціальності. Чи варто зараз залишати коледж і не мучити себе тих 2 роки, чи все ж послухати батьків?

Ответы психологов

Оксана, добрый вечер!
Вам нужно это обсудить со своими родителями. Так как Вы несовершеннолетняя, то они несут за Вас ответственность и консультирование возможно только с их разрешения. В случае необходимости Вы можете с ними обратиться к специалисту
Дополнение от автора вопроса ·
Через місяць мені 18, тому можна сказати, що вже майже повнолітня