Чи може минутись ненависть?
І не важливо як я відносилась до цієї людини яка постійно навязується і набридає,не важливо дружба це була чикохання.Але коли хочеться побути на самаоті бо дуже погано,реально сил нінащо не вистачає і немає бажання з кимось спілкуватись і а тут він, своїми візитами і дзвінками!!!!Просто доводив мене до божевілля,я намагалась пояснити шо мені потрібен спокій і спілкування з людими мені зарас найменш потрібно,так він …..Замість того шоб зрозуміти і дати мені спокій продовжував робити те саме, дзвінки…..,довгі, набридливі розмови по телефоні а як шо не підняти трубку то телефон просто розрядиться від безперервного потоку пропущених дзвінків.Це якесь божевілля!!Я думала шо він зміниться зрозуміє шо не потрібно так поводитьсь.
Не знаю шо він хотів цим добитьсь,можливо хоче мені допомогти,бо думає шо таким чином розважить мене…
Намагалась йому пояснити шо я замучилась,не в тому я стані шоб хотіти бути з людьми,мені потрібен спокій,тільки спокій,а він не розумів…..
І тепер моя чаша терпіння переповнилась,мене бісить ця людина,я не хочу його бачити,нічого мені від нього не потрібно,в мене на нього просто алергія почалась,я простойого ненавиджу,бо він забирає від мене то шо мені зарас так потрібно-спокій.Мене ше ніхто так в житті не діставав,це просто знущання,це явний перебор негативу,не можу я його терпіти.Хоча ше місяць на зад він був найрідніша людина в світі,але невміє він зупититись і зрозуміти…
От тепер має шо має.Кохана людина через свою навязчивіть став обєктом моєї ненависті.
Я його послала подальше від себе….Неможу я більше навть думати про нього,просто відраза.
І на даний момент мені це здається самим правильним рішенням яке я зробила по відношенню до до нього.Але якшо відкинути ці негативні емоції,це все шо накопичилось…То просто задумюсь над майбунім,»нашим»майбутнім,про яке на даний момент мені аш думати противно.Але все ж…Чи можливо шо така своєрілна відраза то людини пройде і я знову захочу бути з ним? Може я зробоила помилку,піддавшись тій ненависті яка я у мене до цієї людини? Як ви думаєте?Можливо шо цей стан відрази пройде?