Добрий день, яся.
цитата:
Проблема в том что я очень беспокоюсь за нее из-за того что у нее нет свободного времени
Що саме особисто Вас у цьому хвилює? Якщо у неї не буде і далі вільного часу, до чого це може призвести? А особисто Вам вистачає уваги з її боку?
цитата:
Это было нашей общей целью, поэтому я тревожусь и за наше будущее.
Може трапитися і так, що Ваша дівчина змінить свою ціль і це також нормально. Це не означає, що Ви маєте відмовитися від власної. Ваше майбутнє не залежить від вибору Вашої дівчини, але Ви чомусь це сприймаєте так.
цитата:
Я беспокоюсь о ее ментальном состоянии
Що саме Вас схвилювало? Її поведінка давала приводи для цього?
цитата:
и заметила что стала беспокоится за нее все больше и больше. Дошло до того что я не могу заниматься своими собственными делами и вести нормальную жизнь
Скоріше я б турбувалася про Ваш ментальний стан.
цитата:
она уверяет что это ее выбор быть занятой, и я сама понимаю что не могу вмешиваться в ее жизнь и заставить что-то исправлять.
Цілком вірна позиція.
цитата:
.мне становится стыдно за то что у меня есть свободное время, пока у неё его нет .
А ось це цікавий момент, який краще аналізувати індивідуально.
цитата:
я должна что-то исправить в своей жизни
Що саме Ви маєте "виправити"? Що Вас зараз не влаштовує у Вашому житті?
цитата:
Подскажите пожалуйста, проблема может быть и вправду не так велика, или мне все таки может быть нужна помощь ? Что вы мне подскажете в такой ситуации..?
Якщо Вас вже хвилює ця ситуація, вона приносить Вам страждання, то це вже важливо. Не потрібно вимірювати проблему по "велечині". Найкраща рекомендація для Вас - це поговорити з батьками і попросити в них підтримки для індивідуального звернення до психолога, адже Ви ще неповнолітня.