Залежність від спілкування з набагато старшими за мене чоловіками
Мені було важко його відпустити, але я змогла. (вік 38-41, був неодруж)
2 важливим для мене чол став німець. Він з дружиною --друзі моєї родички, ну і склалось так, що я поїхала на тиждень в Німеччину. Попри мовний бар'єр дуже зблизилась з дядьком. Він доволі неприступним був і мушу визнати я отримала неймовірне задовол, коли він впустив мене в своє серце. Коли я повернулась в Укр ми почали активно переписув. День в день. Одн разу він мені сказав: Якщо б я був хоча б на 20 років мол, я б тебе зі свого життя ніколи не відпустив. Йому було 54 тоді, мені 15. Я ніколи не уявл собі стосунків з ним та й розмови наші були більш духовного плану, без сексуального підтексту. Згодом спілкув закінчилось.
Потім був період затишшя. До моменту, поки я не почала ходити на додатк з матем. Я дуже не любила матем. Вчитель мені дуже сподобався. Це людина високих моральн цінностей, начитаний, всебічно цікавий. З ним можна було говор абсол про все. Крім того, надзв релігійний чоловік. Отже, я дуже ним захопилась, чекала постійно на наступну зустріч, багато працювала і зрештою змусила себе полюбити матем. Результат екзамену був дуже високим. Дуже болісно перенесла те, що занять з ним більше не буде. Ми домовились підтрим зв’язок і я дзвонила йому на протязі якогось часу, але зараз ми не спілкуємось.( йому 60,він одружений)
Я вступила в мед універ. В гуртожитку доля звела мене з черговим. Надзвичайно строгий, неприступний чоловік-фортеця. В якийсь момент я зробила так, що стала особл для нього. Він мені відкрився, підпустив мене до найпотаємніших куточків свого серця. Відмінність його він інших я помітила одразу—він повністю взаємний зі мною. Він не тільки бере моє тепло, а й дарує мені своє. Причому я не розглядаю його я партнера для стосунків.(йому 66)
Зараз я помітила дуже сильну емоційну залежність від спілкування з ним. Я за ним сумую, постійно хочу побачити. Після спілкування очі світяться, з’явл натхнення. Дуже боюся його втратити.
Стосунків серйозних в мене не було. З однолітками не клеїться, увагу звертаю лише на зрілих чол. Допоможіть, будь ласка