«Думай хорошо - будет хорошо!»
Вопрос от: nik90a Возраст: 12

що робити,якщо я закохалась в учительку(директора школи) хімії, думаю постійно про неї?

я закохалась в учительку хімії. коли я зроозуміла що закохалася,я була в п\'ятому класі, зрозуміла що я в неї закохалася. майже через рік я їй зізналася що я її кохаю, я їй писала лиисти, кликала до себе в клас, і я себе не можу себе стримувати в своїх почуттях і так мрію як ми разом тримаємось за руки, цілуємось, як любовна пара...

Ответы психологов

Доброго вечора.

Закоханість - це нормально в будь-якому випадку. Якщо закоханість не взаємна, можна перенаправити свої почуття в інше русло, наприклад, у творчість, навчання або інші хоббі. Ви можете записувати свої почуття до вчительки у щоденнику або писати їй листи та не відпрвіляти їх щоб мати змогу висловити кудись емоції.
Можете просити підтримки у близьких людей, яким довіряєте.
Дополнение от автора вопроса ·
я їй писала вона казала щоб я їй не писала,я не можу без неї, вона мені сниться,в думках постійно, як я стою біля вікна і вона підходить ззаду мене і обнімає,і цілує і я її взаємно, а там далі думаю ви самі розумієте. мені 13 їй 56...і справа в тому що вона колись була подружкою моєї баби...
Дополнение от автора вопроса ·
тепло,щастя,доброту.... я не можу без неї... я вже божеволію...
цитата:
Возраст: 12

Психологи имеет право консультировать детей и подростков (до 18 лет) только с ведома их родителей.
Поэтому Вам надо обратиться к ним, чтобы они нашли Вам специалиста, который помог бы в решении Вашей проблемы.