Як, позбавитись від жаги до ультранасильства?
З часом я почав глушити це все алкоголем, а від стресу лікуватись цигарками: дійшло до легких наркотиків. Але, усе ж мій єдиний друг допоміг мені впоратись з собою. Згодом, я кинув палити. Почав перші стосунки: вперше сильна закоханність, перший цілунок, перший секс - все було вперше. Кінець цих стосунків був важким і швидким, я знову спробував глушити свій біль легкими речовинами, та алкоголем, але оскільки це не допомогло, я кинув і ці звички.
Вже більше ніж пів року я чистий. Та останні 2 місяці у мене все частіше з\'являється бажання вбивати все живе, що є навколо, останнім часом мені дуже важко впоратися з цим бажанням. Єдине, що мене заспокоює моя кохана дівчина. Та коли її нема поряд це бажання знов і знов мене тероризує. Найстрашніше, що виконати це бажання надто просто, воно для мене, як торт на столі перед голодною людиною і чим далі тим голод сильніший. Воно з\'являється різко неочікувано, найчастіше коли я в людному місці, сам на сам з сторонніми, або тваринами і коли я йду поблизу незнайомців і навколо нікого, окрім незнайомця і мене. Я думаю це якось пов\'язано з тим, що як я був малий, то хотів жорстокої розправи над тими хто з мене знущався: кожен день, з року в рік...
Мати теж знущалась з мене, а татові було не до цього...