Не можу остаточно наважитися ....
Моя ситуація складається наступним чином що в дійсності МИ з ним знайомі . І навіть на певному етапі ми імпонували один одного, було все для розвитку стосунків , було спілкування не лише онлайн.
Але напевно великий проміжок часу неактивності що у віртуальному що в реальному часі свідчить про те що пора завершувати такий хід справи.
Моя інтуїція пвдсказує що в нього також ці думки , хтось перший має це зробити. Крайнє повідомлення було від мене зі словами підтримки ще а лютому в зв'язку з війною ...зараз минуло півроку і то повідомлення так і є крайнім чи може останнім.
Головне що за ці півроку не було більше і інших рухів