Прямой эфир:
Світлана Володимирівна Матюха
Вопрос от: valkavala944 Возраст: 16

Допоможіть зрозуміти чому в мене немає друзів

Я Валя навчаюся в 11 класі і в мене не дуже є друзі можна так сказати знайомі з якими я просто спілкуюся щоб назвати їх друзями то важко адже ніяких свої жартів приколів секретів які розуміємо тільки ми в нас то цього немає а хотілося
Хочеться більше спілкування з моїми однолітками навіть немає до кого написати щось пожалітися або спитати або просто поговорити цього немає
І я думаю що причина в мені

Ответы психологов

цитата:

Чтобы разобраться в этом, нужна индивидуальная работа с психологом.
Так как Вам нет 18 лет, специалист может консультировать Вас только с согласия родителей.
Вы можете попросить их найти Вам психолога?
Доброго дня, Валю, я так розумію, що ви б хотіли більш тісні взаємини з вашими знайомими, але поки ці стосунки поверхові.
Чому ви так вважаєте?
цитата:
І я думаю що причина в мені

Бажання близькості є нормальним, в вашому віці формуються стосунки на основі інтересів, взаємовигоди (робити разом проєкти, допомагати з контрольними чи сформувати коаліцію). Для того щоб стати друзями, треба час і довіра. Чи готові ви самі відкритися цим людям?