Думаю, що не здатен.
А Ви перевіряли? Робили спроби? Ні? То як Ви можете це знати, що не здатні?
цитата:
Якщо я перестану вчитися - батьки вб'ють мене.
Кажете, вб'ють? Буквально? Чим? Ножом заріжуть? Застрелять? Повісять? Чи може сокирою? Які варіанти?
Тим більше, що ніхто не каже, щоб Ви переставали вчитись. Мова йшла про припинення ФАНАТИЧНОГО навчання, відмови від патологічної одержимості навчанням, та прислуховуванням ДО СЕБЕ, відчуття власної САМОЦІННОСТІ замість гордині відмінника ("вони дебільні, а я розумний"), яка нав'язується батьками.
цитата:
Вони мене ще утримують, витрачають на мене свої кошти, а я не працюю, не заробляю, я неповнолітній ще, тому маю їх слухатися в усьому.
Впевнений, що це не Ваші власні думки, а слова батьків - щоб довести Вам Вашу залежність від них, змусити відчувати вдячність та примусити Вас їх слухатись. Тобто це банальна дрессура. Як тварин в цирку.
цитата:
Вони не сприймуть мене іншою людиною, не таким, яким я зараз є
Тобто батькам подобається лише Артем-робот? А Артем - жива людина і особистість зі своїми поглядами на життя їм не потрібна?
цитата:
я навпаки не відчуваю жодних емоцій, а відчуваю себе роботом якимось, який не здатен нічого відчувати...Все моє життя неначе сон чорно-білий, без кольорів
А по іншому і не може бути, доки Ви не ризикнете на крок, про який я казав вище. Або Ви як робот, що виконує накази та побажання батьків і НЕ живе власним життям, тобто взагалі НЕ ЖИВЕ, або ... все ж таки ОСОБИСТІСТЬ, що живе і відчуває. Вибір за Вами.