Але я не розумію , бо ж справді я не пю , і я не розумію чи це може нормально і нічого такого тут нема. Я б хотіла запитати вашу думку, чи це нормально, чи це вже стадія алкоголізму. Чи я себе накручую .
Щиро дякую за те що поділилися своєю історією
Важливо розуміти, що ми, психологи, не можемо поставити діагноз вашому чоловікові на основі лише наданої вами інформації. Однак я можу запропонувати деякі ідеї та пропозиції щодо вирішення ваших проблем.
Щоденне вживання алкоголю, особливо в тих кількостях, які ви вказали, може свідчити про розвиток проблеми або залежність. Хоча це правда, що деякі люди вживають алкоголь у суспільстві без розвитку залежності, важливо враховувати вплив, який вживання алкоголю має на повсякденне життя, здоров'я та стосунки вашого чоловіка.
Щоб краще зрозуміти ситуацію, подумайте про наступне:
Чи призвело вживання алкоголю вашим чоловіком до негативних наслідків, таких як проблеми на роботі, напружені стосунки або проблеми зі здоров'ям?
Чи намагався ваш чоловік зменшити кількість споживання алкоголю, але йому не вдалось цього зробити?
Чи стає він настороженим, відчуженим, або різким, коли ви висловлюєте свою стурбованість щодо його звички?
Якщо відповідь на будь-яке з цих питань "так", це може свідчити про те, що його вживання алкоголю стало проблематичним.
Ви можете порадити чоловікові звернутися за професійною допомогою, щоб оцінити ризики подальшого вживання алкоголю. Психолог, психотерапевт, психіатр, або інший спеціаліст з питань залежності, може надати рекомендації та підтримку у визначенні того, чи є його вживання алкоголю причиною для занепокоєння, а також порекомендувати відповідні варіанти лікування.
У цей час також важливо подбати про своє емоційне благополуччя. Подумайте про те, щоб звернутися за підтримкою до індивідуальної терапії, груп підтримки або поспілкуватися з друзями та членами сім'ї. Це може надати вам "острівок безпеки" та ментальний ресурс, необхідні для того, щоб лишатися свідомою в цій складній ситуації.
Нелишайтесь на одинці з цією проблемою та не ігноруйте її, адже стабільне ігнорування проблеми призводить до її поглиблення, і чим довше ви ігноруєте, тим складніше проблема буде піддаватися лікуванню. І навпаки, швидка реакція на проблема і пошук варінтів її вирішення, однозначно дає всебічну користь і збільшує шанси на швидке одужання, хоча спочатку вам може бути не просто.
Щиро сподіваюся що у вас все вийде!