Не можу себе знайти, і дуже часто я буваю не відповідальна
Я себе не можу знайти, в якому напрямку мені йти , яку мені професію знайти.
Наприклад: я пару днів тому купувала курс на Web Design, думала може цю професію освою, але пізніше оказалось, що мені потрібно буде презентувати проект, описувати чому я вибрала саме цей проект і так далі.
І я уже передумала, тому що я не вмію розповідати, продавати цей проект, і страх брати на це відповідальність.
І даже коли я розповідала своїм родичам , що я буду освоювати нову професію, вони як завжди в мені сомнівались і в мене уже пропало бажання навчатись