Проблема стосунків в родині
Я: Привіт.
Мама:Привіт.
Я:Як справи?
Мама: Нормально.Ти поїла ?
Я:Так
І все далі вона їде робити свої справи ,а я свої .
Для мене проблема ,що ми мало спілкуємося (бо раніше ми були дуже близькі).
Я розповідаю їй про свій день, бачу що вона сидить у телефоні і їй зовсім не цікаво це.Також для мене важливий тактильний контакт, обійняти , сказати щось лагідне і т.к.А сестру навпаки обіймає, багато розмовляє з нею, заспокоювала її після смерті бабусі (сестра старша),а зі мною навіть і не говорила про це хоча мені було це треба...
Також як тільки мова йде про дитинство то вона не може не згадати що я 11 років тому випадково розбила її рум'яна.Кожен раз говорить і починає злитися.
Або я прибирала ,а вона біга і кричить ,що вона казала не прибирати ліки на тумбочці я їй кажу що я їх не прибирала (це правда),вона не вірить мені і починає сваритися .
А вчора дала мені посуд ,щоб я його помила ,а сама бігає і каже що їй треба помиті підлогу .Тоді я сказала ,що повчу домашнє завдання.А вона раптом спалахнула і нагримала на мене що вона більше працює ніж я і більше заморюється.Я думала що ми просто обмінюємося планами ... Відчуваю себе непотрібною.
З татом стосунки нормальні,але не близькі .
Підкажіть будь ласка, як мені налагодити стосунки з сім'єю?І що мені робити в таких випадках?Дуже потрібний тверезий погляд на це. Дякую.