«Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как мы вст...»
Вопрос от: dmp1504 Возраст: 32

Як відновити сімейні відносини

Доброго дня, коротко опишу вам свою ситуацію. Я професійний військовий, на війні з майже першого дня, постійні ротації вже пережив 3 таких. Почались проблеми в сімʼї, дружина хоче подавати на розлучення, у нас є дитина, я всіма способами хочу зберегти відносини, моя вина в цій ситуації! Дуже хочу відновити відносини і хочу змінитися?!

Ответы психологов

Лучший ответ
Добрый день!
Если ваша жена еще только собирается подавать на развод, а не сделала этого -
цитата:
дружина хоче подавати на розлучення

то у вас еще есть шанс сохранить с ней отношения.
Тем более если вы настроены меняться -
цитата:
Хочу щоб хтось допоміг мені змінитись, навчив показувати як я її кохаю.

цитата:
Я готовий на все, аби вберегти сімʼю, я зможу не обманювати, я розумію що все потрібно доказувати на ділі, але що саме робити

и если у вас есть с ней связь (телефон, вайбер и т.д.).

Для этого вам надо будет понимать стратегию и тактику поведения и иметь план действий.
Поэтому если вы хотите
цитата:
змінитись

и научиться
цитата:
показувати як я її кохаю

а также осознать
цитата:
що саме робити

чтобы
цитата:
вберегти сімʼю

то вам нужны индивидуальные консультации.
С этим вы можете обращаться ко мне, я работаю (онлайн) с такими запросами и могу вам помочь.
На первой встрече вы получите план решения своей проблемы и первые варианты того, что вам надо будет делать, чтобы сохранить семью.

Відредаговано автором 28-07-2023 03:02:45

Ирина Миколенко — психолог
Полтава ·
Доброго дня!
Перше хочу сказати - вам свою повагу і дякую! Що захищаєте нас всіх і Україну!
По друге - є декілька питань.
Ви говорите про провину вашу перед дружиною... яку саме? що саме ви сказали їй - чи зробили? ( щоб зрозуміти вашу ситуацію, потрібні факти )
а вже потім можно давати поради.
Напевно вас майже не було вдома? Стосунки на відстані дуже важко переносити, плюс напруга психологічна від обставин і війни взагалом. Та ваше психологічне самопочуття... величезна психологічна і фізична напруга на війні. Ви були на консультації у війскового психолога?
Як давно ви були вдома та відпочивали?

Відредаговано автором 27-07-2023 17:05:04

Доброго дня

В першу чергу, хочу щиро подякувати вам за наш захист, що маємо можливість жити і працювати 💙💛

Тепер щодо вашого питання. Скажіть, буд ласка, по якій причині ваша дружина хоче розлучатися? Що саме за проблеми почалися у сімʼї? Яка саме ваша вина, як би ви хотіли змінитися.

І яку саме допомогу від психологів тут на сайті бажаєте отримати?
Вітаю. Висловлюю вдячність вам за вашу сміливість та захист.
Поясніть дружині свою позицію щодо збереження шлюбу, спробуйте вибачитись перед нею і запитайте, чого вона хоче щоб зберегти шлюб.
А в ідеалі відвідайте з нею парну консультацію.
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 347602 для Ірина Миколенко

Доброго дня, я зараз на відпочинку, до військового психолога не звертався, дуже хочу зустрітися з сімʼєю, але дружина й бачити мене не хоче. Вона думає, що я їй зрадив, але це не так. Вона не хоче зрозуміти, що коли з побратимами виходили на ротації, ми якось хотіли відволіктись і дзвонили по всяких номерах типу інтимного характеру, хоча я знав, що то лохотрон, але мені було цікаво і воно відволікало, пізніше я спілкувався з однією дівчиною, вона мені радила як мені краще робити у стосунках з дружиною, ніяких планів у мене на неї не було, дружина дізналась про ці мої дзвінки і каже, що я морально їй зрадив, замість того щоб приділяти увагу їй і сину я спілкувався з іншими. Хоча це все було заради неї, бо я закрита людина і не можу показувати свої емоції і почуття. Дуже багато раз її обманював. Хочу щоб хтось допоміг мені змінитись, навчив показувати як я її кохаю. Розлучення для мене буде саме гірше у моєму житті.
Ирина Миколенко — психолог
Полтава ·
Якщо... ви справді визнаєте, що багато разів її обманювали... плюс спілкування з іншими жінками... про яке вона дізналася... то її реакція зрозуміла... вона вам вже не довіряє...
Тут тільки вчинками її можливо повернути в сім'ю. Слова вмовляння вже не допоможуть...
На які вчинки ви готові для дружини? Зміни - потрібно вам вчитися не обманювати дружину. Але чи зможете... плюс у вас работа така, що все і не расскажешь...
Вам потрібна серьйозна розмова с дружиною. Але не по телефону, а приїхати і в очі все сказати, як є не приховуючі нічого! Правда вона завжди відчувається.
І на далі вже не повторювати минулих помилок, старатись не обманювати дружину.
А зараз треба набратись терпіння вам. Бо повертати довіру буде не просто... але можливо!
Не спішіть з висновками. Потрібно побудувати план, як пошагово повернути дружину та її довіру. (план дій).
А вчитися висловлювати відкрито свои почуття та ємоції, це вже на проработку з психологом. Но вам ліпше до війскового психолога звернутись на консультацію. Або разом с дружиною, якщо вона захоче.
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 347609 для Ірина Миколенко

Я готовий на все, аби вберегти сімʼю, я зможу не обманювати, я розумію що все потрібно доказувати на ділі, але що саме робити, і плюс, я зараз ніяк не зможу приїхати.
Запрос к психологу, как сделать так, чтобы возобновить отношения и жена не подавала на развод нереалистичный. В первую очередь потому, что это касается действий другого человека. И порой бывает так, что уже что-то поздно менять и человек (в данной случае ваша жена) уже могла принять решение для себя.
Психолог может помочь вам разобраться в себе, своих переживаниях, с тем, что вам возможно сложно открываться жене и чем-то с ней делиться, но вот получите ли вы результат в виде второго шанса у жены или нет, никто не знает.
Это просто чтобы вы четко понимали про работу с психологом и не было разочарований, что психолог точно поможет вернуть отношения.
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 347631 для Светлана Владимировна

Як з вами можна звʼязатись?
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 347634 для Светлана Владимировна

Так, це я написав вам на пошту
Доброго дня!
цитата:
Дуже хочу відновити відносини і хочу змінитися?!

Декілька питань.
Дружину кохаєте, чи боїтесь розлучення, боїтесь втратити найцінніше, що у вас є?
Якщо кохаєте, то навіщо обманювали?

цитата:
моя вина в цій ситуації

Вибачились, прощення просили?

цитата:
Хоча це все було заради неї, бо я закрита людина і не можу показувати свої емоції і почуття.

Пробачте, щось тут не так. З дружиною закриті. Вам важко бути з нею самим собою, не виходить виражати емоції. А з чужими людьми виходить. То, виявляється, ви не закрита людина. Ви закриті вибірково. Цікаво, чим це можна пояснити? Що змушує ховати почуття і думки в собі в стосунках з жінкою, яку ви колись обрали собі за дружину? Гадаю, мають бути причини...

Відредаговано автором 28-07-2023 10:29:24

Vitaliya Melnik — психолог
Vitaliya Melnik психолог
Харків ·
Добрий вечір. Насправді, це дивна розвага, та ще отримувати поради від невідомо кого про свою дружину
цитата:
вона мені радила як мені краще робити у стосунках з дружиною,

цитата:
Дуже багато раз її обманював.

Яка причина ваших обманів? Про що саме ви обманювали?
цитата:
Розлучення для мене буде саме гірше у моєму житті.

Чому?