Доброго дня!
Так саме так - причину ви самі назвали.
"що все-таки рідну мову чути і передбачати сказане простіше, або все разом."
Коли з рідної мови, то вже ваше сприйняття та розум - швидше ( автоматично ) орієнтується в змісті слів та речень.
А коли навпаки с англійської мови - вам ще потрібен час - щоб згадати переклад, та зрозуміти зміст сказаного. На це все треба більше часу вам.
А часу у вас мало - бо синхронний переклад ( треба швидко перекладати саме зараз )
Плюс починаєте хвилюватись, та ще більше так себе уповільнюєте.
Ви гарний спеціаліст. Знаєте чому?
Тому що видно як ви ставитись до своєї роботи. Відповідально.
Напевно дуже відповідально... тому вам зараз важко себе пробачити - за цей промах...
Дайте собі час заспокоїтись. Подивіться на цей випадок - як на новий досвід.
Так неприємний для вас. Але ж він теж несе якусь важливу інформацію.
А можливо вам просто не треба перекладати з англ на укр.
Або треба потренуватись розмовляти з носіями англ мови напряму.
Знайти таких друзів із Європи та Англії. Можливо вам треба просто відпочити від роботи.
Ну й зрозуміти - що вчитись можна все життя і це нормально! Навіть якщо - ти вже фахівець.
До прикладу - я тільки вчусь писати та розмовляти укр. даруйте за помилки ))
Так показую вам - що всі ми вчимося!)
Відредаговано автором 20-09-2023 13:52:26