дуже глибокі і важкі переживання.. і ключове в усьому цьому - це не розбір поведінки родичів чоловіка, а зосередження на собі, своїх думках та реакції..
Інших людей змінити неможливо, хоча повливати - да. Але при певних умовах.. і зараз це питання не на часі не на разі..
А от Ваш стан - це важливо.
цитата:
Так відносини в нас були не ідеальні – були перед цим певні не зрозумілості моєї поведінки їх іт.д. і можна сказати мене зробили в цій сімї містер зло
є предумова, на підставі якій до Вас сформувалося ставлення. І якщо добре ставлення можна зруйнувати одним випадком... то для зворотньої дії треа багато часу, терпіння, та послідовності. Зруйнована довіра, або досвідом сформоване негативне сприйняття людини не легко зруйнувати, переорієнтувати на позитивне. Тому, якщо Ви наполегливо, не наблидливо, старанно і терпляче не доводили родичам що Ви змінилися і що Вам можна довіряти, що Ви вже не "містер зло" - тоді реакція Ваших родичів логічна і іншої не буде. Поки Ви це не усвідомите - у Вас буде відчуття несправедливості, гніву, злості, образи... - руйнівних переживань які не змінять ситуації, і Вас зруйнують.
цитата:
це родичі мого чоловіка
А як чоловік зреагував на цю ситуацію?
цитата:
і саме головне, що ця сім'я мене уже так дістала - що я навіть не сприймаю адекватно - чоловіка
Як я розумію, ця проблема має свою "багату" подіями історію. І допоки Ви не розберетися з накопиченими емоціями, сформованими упередженнями по цій історії - будете страждати. Тому я б радила обрати фахівця та попрацювати з психологом поки не зруйнувалася Ваша сім'я.