Я просто хочу рухатись далі, радіти життю, я хочу бути тут.але хочу бути і там
Так, виходить, хочете одночасно двох протилежних речей. Чи можливо це в реальності?!
Сподіваюсь, Ви знаєте відповідь.
Натомість оця Амбівалéнтність (від лат. ambo — обидва і лат. valere — володіти, діяти) — психічний стан роздвоєності; співіснування протилежних відносин або почуттів (наприклад, таких, як любов і ненависть) до людини, об'єкта чи ідеї; невизначеність або нерішучість, яким напрямком слідувати чи як вчинити, є ГАЛЬМОМ на Вашому шляху!
І маю переконання, що саме воно (зупинка життя, коли ні туди, ні сюди) спричиняє Ваш стан
цитата:
я взагалі нічого не хочу.
Якщо відмовляюсь від вибору, то ховаюсь від нього за допомогою ВІДМОВИ від усіх бажань(!)
Тож як зрушити з місця?
Хтось порадить "поїхати далі", користуючись силою волі. Хтось запропнує американський варіант - шукати плюси і мінуси, розділивши аркуш навпіл.
Я раджу прислухатись до себе. І відчути свої справжні бажання. Розкрити їх. Уявити їх наповнення змістом. Наприклад, що означає
цитата:
просто хочу рухатись далі
? Поки що в такому вигляді - це просто загальна фраза. А її варто оживити!
цитата:
радіти життю
Класне бажання? Та чи вмієте Ви радіти життю, попри складні зовнішні умови? Здається, що цією навичкою Ви ще оволоділи.
Відредаговано автором 30-12-2023 20:39:13