Я забрала у нього телефон.. бо він в ігри і в телефоні сидить дуже довго..
Доброго ранку. Схоже, що Ви не змогли домовитись з сином щодо користування телефоном і забрали його фізично.
цитата:
він на мене накинувся з кулаками і дуже сильно ударив в спину, сильно руку зжимав і кричав віддай.
Він також зреагував фізично. Люди вдаються до фізичного насильства, коли їм бракує слів і вони відчувають, що їм за це нічого не буде. Вам обом потрібно навчитись розмовляти, щоб не доходити до фізичних дій. Варто звернутись до психолога з відповідним запитом.
І син має знати, яке покарання на нього чекає, якщо наступного разу він знову на Вас накинеться. Це все краще проговорювати вже зараз. Він має знати, що з Вами відбувається після його вчинку, і чому з Вами не можна так поводитись. Це Ваша задача - навчитись захищати себе у стосунках.
цитата:
Я звісно дуже розплакалася
Ви опинились в позиції жертви. Зрозуміло, чому Ви розплакались. Але якщо кожного разу син буде Вас бити, а Ви потім плакати, ця модель поведінки стане звичною у для нього, і для Вас. Вам варто зробити все від Вас залежне, щоб подібні ситуації не повторювались.
цитата:
мій чоловік зовсім не допоміг.. а говорив тільки, я сама спровокувала сина.
З чоловіком також потрібно говорити на цю тему. Що Вам було необхідно отримати від нього допомогу і підтримку. Якби Вас вдарив інший чоловік, він би також сказав, що Ви самі його спровокували? А також є сенс з'ясувати, що для вас обох важливо у вихованні сина, яким чином ви будете на нього впливати.
Відредаговано автором 22-01-2024 08:20:25