Доброї ночі!
цитата:
це не просто одна баночка допустим пива, я з неї начать тільки можу а далі компанія випивка і пьянка
Зазвичай так і буває - напрацьований алгоритм. Все по схемі, яку можна й потрібно розірвати - смінити. При чому не в одномі місці, а в декількох.
цитата:
а в мене це запой виходе, пока запой в один два дня максимум але я думаю чим далі тим хуже
Вже початок серйозної - 2-гої стадії алкоголізму. Треба терміново лікуватись.
цитата:
Так з нинішним, ми рішили разом кинути і підтримувати друг друга!
Добре, що є підтримка одним одного. Головне НЕ потягнути за собою партнера в разі зриву. А зриви трапляються.
цитата:
Як відсіяти думки лишні? Звісно під часу алкоголю робота йде дуже рідко але коли випиваю я розслабляюсь і не думаю якраз за роботу
Не так просто це зробити за порадою, бо справжня причина подібного глибша за просто думки:
цитата:
Я гризу себе багато за що, але в більшості за роботу, я добре заробляю, і звісно хочеться більше, щоб більше заробляти треба більше часу на це, і коли я беру вихідний допустим, я сижу і гризу себе що замість того щоб лежати і нічого не робити я могла заробляти гроші!
Тобто сидить в середині Вас такий собі КРИТИК і гризе критикою та сумнівами. Впевнений, що голос цього критика схожий на голос когось з Вашої рідні. Можливо мами, але скоріш за все когось іншого - можливо бабусі?
З допомогою цієї людини у Вас всередині утворилося кілька патологічних програм, одна з яких, наприклад: "Людина цінується тільки якщо вона ефективна в заробітку грошей, яких повинно бути багато, якщо ж ні - ти нічого не варта і дарма втрачаєш час". Впевнений там не одна, а декілька таких.
І поки що подібні психологічні програми Ви відключали тільки з допомогою алкоголю:
цитата:
Повторюю, а як випью то стає фіолетово і так я розслабляюсь
Боротьба з цим програмуванням з допомогою алкоголю вже призвела до сильної залежності. Бо це НЕ той спосіб.
Тепер прийшов час навчитись це робити інакше - психологічним шляхом. На психотерапії.