Знову закохалась
У нас стосунки з хлопцем майже 4 роки, пів року тому був дуже поганий період для мене, ми були на відстані і було таке відчуття ніби я ніколи не любила його, а просто була дитяча симпатія, так як ми почали зустрічатись у ранньому віці.Я навіть хотіла розірвати стосунки.Але все таки дала шанс стосункам, але все рівно була холодна до нього.Думала, що ми подорослішали і зрозуміла що це не моя людина.
Тиждень тому, він потрапив до лікарні, від того часу я ніби закохалась у нього.Хочеться спілкуватись, підтримувати його, бачитись і так далі
Переживаю щоб це не було через жалість;(
Підкажіть, чи можна закохатись у людину за стільки часу?Чи може то була криза?