Знайшов щоденник дівчини
Вона мені його не показувала, але вона думаю і не взнає що я прочитав його сторінку. Це погано втручатися в чужий простір, але це дало мені зрозуміти що їй терміново потрібна робота з психологом.
Між іншим ось текст: " 18.06.24
Може це й погана ідея, але я вирішила завести свій щоденник.
Моє життя не таке цікаве як у деяких, але я починаю вести його, щоб, можливо, мої думки знайшли собі місце.
До речі я думала над своїм наступним манікюром. Було б прикольно зробити якусь чорні пазурі. [Малюнок руки]
Не знаю чому, але я завжди за все переживаю. Навіть зараз я вагалася щоб намалювати щось. Мені не подобається що я постійно собі все забороняю, вважаю що я не важлива і що всім заважаю.
Не думаю що хтось захоче вислуховувати це. Тому пишу сюди. Насправді я думаю що це все безглуздя і мені дійсно було важко віддавати цей блокнот на це.
Але мені немає що робити.
І ще