«Прежде чем добиваться желаемого с легкостью, нужно научиться добиваться ...»
Вопрос от: nik85b Возраст: 18

Відносини

Я зі своєю дівчиною у відносинах 1.5 роки. Ми з нею практично всі ці 1.5 рокі на відстані, такі обставини.
В нас з нею були переломні моменті, багато переживань , непорозумінь , але зараз все чудово і ми безмежно кохаємо один одного.
В мене буквально тиждень тому назад зʼявились думки щодо нових емоцій, тих яку були в нас на початках з моєю дівчиною. Я хочу відчувати ті самі перші почуття, перші обійми, перший поцілунок і тому подібне. І я розумію що я хочу це зараз і таке враження ніби я готовий заради цих емоцій, получити їх від іншої людини.
Але я максимально не хочу зраджувати своїй дівчині так як ми безмежно кохаємо один одного, я ніколи не мав думки зрадити їй чи ще шось в цьому роді, і ніколи не зроблю це, але в середині бореться дві сторони і я без поняття що мені з цим робити.

Ответы психологов

Добрый день!
цитата:
я без поняття що мені з цим робити

У вас есть какие-то варианты действий?
Как вы хотите, чтобы было?

И какую помощь ожидаете получить от психологов на форуме?
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 368362 для Светлана Владимировна

Я просто хотел услышать мнение психолога по поводу этой ситуации
цитата:
услышать мнение психолога

Мнение по поводу чего Вы хотите услышать?
Изменять вам или не изменять?

У вас ведь
цитата:
в середині бореться дві сторони

как раз на эту тему
цитата:
я готовий... получити їх від іншої людини

цитата:
я максимально не хочу зраджувати

?
Дополнение от автора вопроса ·

↩ Реакція на відповідь № 368373 для Светлана Владимировна

Просто хотел бы услышать Ваше мнение об этой всей ситуации.
Как бы Вы поступили на моем месте ?
Дополнение от автора вопроса ·

Как бы Вы поступили на моем месте ?
цитата:

Желание у вас какое - изменять или нет?
А чувство долга вам что говорит?

цитата:
Как бы Вы поступили на моем месте?

Вам надо прийти к своему мнению, потому что чужой опыт вам вряд ли поможет.