Відносини
В нас з нею були переломні моменті, багато переживань , непорозумінь , але зараз все чудово і ми безмежно кохаємо один одного.
В мене буквально тиждень тому назад зʼявились думки щодо нових емоцій, тих яку були в нас на початках з моєю дівчиною. Я хочу відчувати ті самі перші почуття, перші обійми, перший поцілунок і тому подібне. І я розумію що я хочу це зараз і таке враження ніби я готовий заради цих емоцій, получити їх від іншої людини.
Але я максимально не хочу зраджувати своїй дівчині так як ми безмежно кохаємо один одного, я ніколи не мав думки зрадити їй чи ще шось в цьому роді, і ніколи не зроблю це, але в середині бореться дві сторони і я без поняття що мені з цим робити.