Прямой эфир:
Вопрос от: Ірина Возраст: 37

Чоловік пригощає інших цукерками

Доброго дня! У мене таке питання. Нещодавно дізналася, що коли мій чоловік ходить до перукарні стригтися, то завжди бере з собою цукерки і пригощає перукарок. Спеціально купує їм солодощі. Я зі свого боку таку поведінку не розумію. Навіщо носити цукерки, якщо ти ще й платиш їм гроші. Це ж їхня робота - стригти.
Ци це можна розцінити як флірт? І як мені правильно сприймати цю ситуацію? Дякую)

Ответы психологов

Лилия Козак — психолог
Лилия Козак психолог
Івано-Франківськ ·
Гарне питання, Ірино - "як правильно сприймати?".
Розчарую вас мабуть, але немає такого поняття як правильне сприйняття. Кожен сприймає по різному. Всі види сприйняття мають право на існування.. Ви пишете , що не розумієте таку поведінку. Скажу вам я теж не розумію :) , хоч можу накидати різні варіанти з власного досвіду чому таке може бути і серед них може не бути жодного який стосується саме вашого чоловіка. Але важливіше тут не розуміння, а почуття.
Тому у мене питання -
1 - що ви відчуваєте, коли ваш чоловік так поводиться? (перелік почуттів можна знайти в інтернеті)
2 - як він сам пояснює свою поведінку? і чи вас влаштовує його пояснення

Відредаговано автором 22-07-2024 23:00:29

Vitaliya Melnik — психолог
Vitaliya Melnik психолог
Харків ·
Добрий день. Ви питали чоловіка, навіщо він це робить?)
Бо розцінювати все можна,як завгодно.
Вам чоловік купляє цукерки?
Елена Мороз — психолог
Елена Мороз психолог
Київ ·
Добрий день, Ірина! Ваш чоловік пригощає перукарок у перукарні цукерками. Ви такої поведінки не розумієте, бо навіщо носити цукерки, якщо ти платиш гроші за послугу. І питаєте, як вам правильно сприймати ситуацію?
Справа у тому, що ви вже якось сприймаєте цю ситуацію. Ви вже відчуваєте якісь емоції з цього приводу. Ви вже якось оцінили поведінку свого чоловіка. У вас вже виникла підозра, а чи не фліртує він там з якоюсь з перукарок? Ви вже якось інтерпретуєте ситуацію про яку дізнались. Так от, всі ваші почуття, емоції і думки - справді ваші, вони вже правильні для вас, вони вже такі, як є.
А у вашого чоловіка свої думки, емоції і потреби, які він реалізовує, пригощаючи перукарок цукерками. І все ж таки ви сімʼя, чоловік і дружина (наскільки я зрозуміла) і ви можете про це поговорити і дізнатися про думки і почуття один одного щодо цієї ситуації. І сформувати саме для вашої сімʼї правила, які будуть правильні саме для вас.
З повагою, Олена Мороз
Доброго ранку, Ірино!
цитата:
Ци це можна розцінити як флірт?

Можна - в залежності від того, хто розцінює.
Можна вважати звичкою чоловіка справляти гарне враження.
Можна ще якось. Та наскільки його поведінка зачіпає Ваші уявлення і потреби - ось в чому питання?

цитата:
Нещодавно дізналася, що коли мій чоловік ходить до перукарні стригтися, то завжди бере з собою цукерки і пригощає перукарок. Спеціально купує їм солодощі

Має значення, в який спосіб Ви дізнались?
Це він Вам сказав?

цитата:
Я зі свого боку таку поведінку не розумію. Навіщо носити цукерки, якщо ти ще й платиш їм гроші. Це ж їхня робота - стригти.

Стригти - то одне, а спілкування і приятельскі взаємини - то інше. Знаю, що дехто залишає перукарям пристойні чайові. Хтось дякує словом, а хтось цукерками.

цитата:
І як мені правильно сприймати цю ситуацію?

Щоби вирішити будь-яке питання чи проблему, завжди варто в ній розібратись. Наприклад, поцікавитись в чоловіка, поділитись з ним своїми відчуттями і емоціями. Можливо, висловити прохання... І почути його відповідь, відчути його реакцію. І потім визначатись. Намагатись знайти порозуміння.
Павел Леонидович Басанский — психолог
Павел Леонидович Басанский психолог
Київ ·

Психолог больше не активен на сайте

Доброго дня!
Це можна розцінювати як завгодно - в залежності від того, що в голові у того, хто робить оцінку. І яке в нього ставлення до себе, яка самооцінка, та як ставиться до партнера - з довірою чи без, які має з ним стосунки тощо.
Пригощання інших - це НЕ про флірт.
Це або батьківське піклування про інших, або бажання сподобатись та "купити" для себе гарне ставлення.
"Правильно ставитись"- це щось схоже на те, що заборонити собі чути свої емоції та примусити себе відчувати "те, що правильно".

Не існує "правильного ставлення ".
Є те, яке є в реальності.

Не варто закресллювати те, що Ви вже відчуваєте.
Тільки на цьому будується ваше життя, ваші стосунки.

Якщо Вам це неприємно, важливо поговорити про це з чоловіком. Можливо після цієї розмови ваше ставлення зміниться.
Не факт, що Вам сподобається, але Ви будете спиратись на слова чоловіка, а не на свої домисли.