Вопрос от: Olenka Возраст: 30

Як пережити смерть улюбленої киці ?

Мені дуже важко ,вчора померла моя кішка ,11 років ,від раку ,щастя мого життя. Мені самій не хочеться уже жити .Як бути ?...
Нравится: 1 из 1

Ответы психологов

Надежда Ивановна Шулюк — психолог
м Кривий Ріг ·
Співчуваю вашому горю 💔 Зробіть щось в пам'ять про неї, посадіть дерево, кущ. Створіть можливо місце яке буде нагадувати про неї, сад, або картину, фото, з її улюбленими іграшками.
Плачте якщо хочеться, сумуйте, кричіть, не стримуйте емоції.
Вас хтось підтримує? Поділіться з кимось своїм горем.
Напишіть їй листа, це допоможе висловити думки, які у вас залишились. В листі можете писати будь що, сваритися, або навпаки, як відчуваєте, так і пишіть.
Vitaliya Melnik — психолог
Vitaliya Melnik психолог
Харків ·
Добрий вечір. Співчуваю вашій втраті. У вас є з ким поговорити?
Павел Леонидович Басанский — психолог
Павел Леонидович Басанский психолог
Київ ·

Психолог больше не активен на сайте

Сочувствую. Моя тоже умерла в 11. В прошлом году. Тоже страдал.
Это всегда тяжелое горе. Но мы можем только его ПРОЖИВАТЬ.
Как говорила моя коллега выше, страдать-плакать-вспоминать-мысленно общаться.
Постепенно горе выйдет из Вас. Особенно, если жизнь наполнена чем-то важным.
Надеюсь, рядом с Вами есть еще близкие и люди, и звери?
Если нет, то пришло время задуматься, почему их нет?
Нора Маркман — психолог
Нора Маркман психолог
Київ ·
Дуже вам співчуваю, це насправді неймовірно важко втрачати маленьких друзів. Знаю як це гірко і боляче, нажаль. Чи є універсальний рецепт як це пережити - ви вже дещо зробили - ви поділилися з іншими, це хороший знак. Комусь допомогає почати піклуватися про знедолених тваринок і можливо знайти з часом когось, хто залишиться поруч ( я в жодному разі не говорю, що це - заміна, звісно. Це просто інша істота). Комусь не хочеться якийсь час заводити чотирилапих друзів - тому що з'являється страх знову втратити. Але спілкування з іншими тваринками десь в притулку чи у знайомих - все ж таки може полегшити горе. Це справді важка втрата, але якщо є можливість - проживайте її не на самоті, щоб не потравмуватись ще більше. У вас є близькі люди які можуть підтримати і зрозуміти?
Вітаю!

Співчуваю вашому горю. Я вас розумію і це дуже велика рана, біль зараз, але з часом ви зможете згадувати і радість, ніжність, яка у вас була. Мій котик помер 9 місяців і лише зараз мені легше. Я проживала це як велику втрату і дозволяла собі писати пости, плакати, розповідати про нього. Оплакуйте, сумуйте і бажайте її душі кращих світів! В пам’ять про неї можна допомагати притулкам, годувати безпритульних тварин. Ваша киця подарувала багато вам любові і тому важливо її нести далі в світ!

Відредаговано автором 30-07-2024 01:45:20