Прямой эфир:
Людмила Петровна Колесник
Вопрос от: nik3c5 Возраст: 18

Не розумію що робити.

Добрий день. Я студентка новий етап в житті так вишло що довгий час я постійно переживала по дрібницям, постійно себе накручувала. Студентство новий етап в житті ще більше переживань. Почалися панічні атаки та нав\'язливі думки, звернулись до психотерапевта уже більше пів року приймаю антидепресанти. Зараз здається що знову нав\'язливі думки постійно переживаю не можу мислити позитивно, хочу змінитись та позбутись цього, але не розумію як.

Ответы психологов

Добрий день! Хочеться підтримати Вас та сказати, що усвідомлення свого стану і пошук шляхів покращення самопочуття, це вже гарний початок. Якщо антидепресанти за пів року не дають покращення, потрібно обговорити з лікарем варіанти корекції дози, підбору іншого препарату. Надмірна тривожність завжди має певні причини, а нав'язливі думки часто можуть бути своєрідним механізмом зниження тривожності. Дослідження цих процесів та укріплення вашої ресурсної частини у психотерапії допоможе краще справлятися з цими проявами.
Юлия Якименко — психолог
Юлия Якименко психолог
Дніпро ·
Здравствуйте!
Позитивный эффект когда препарат работает в тандеме с психологом, если есть такая возможность выберите и обратитесь!
Препараты тоже необходимо корректировать, только с психиатром, и дозы и смена под наблюдение, это важно!