Я не знаю що зі мною коїться
Я росла у дуже добрій сім\'ї, не бачила насилля з їх приводу, та й зараз вони дуже добрі та класні як раніше. Коли я згадую що вони у мене є, то я починаю плакати, бо мені соромно за те що я себе погано відчуваю.
У мене ніколи не було травм, все було добре, ці чувства просто з\'явилися. Я не знаю що це.
Я розумію що у цьому випадку треба йти до психолога/психотерапевта, а не писати на анонім сайті, але я не можу сказати це своїм батькам, тому користуюся що є.
Майже кожен день я відчуваю що не достойна такої родини, бо вони достойні нормальної дитині. У голові у мене думки про те що я повинна страждати.
Я не хочу помирати, хоча іноді уявляю свою смерть, я не хочу покинути свою сім\'ю, бо знаю що вони будуть гірко плакати, та із-зі мене їм буде ну дуже боляче.
Мені просто потрібні відповіді що це може бути. Чого я так себе відчуваю