«О прошлом не нужно сожалеть, нужно лишь извлекать из него уроки на будущ...»
Вопрос от: Vi Возраст: 16

Що зі мною?

В мене часто буває такий стан що мене починає тошнити, швидке серцебиття, все тіло трясе особливо руки, коле в грудях і горло пересихає.А іще дуже сильно дратують звуки.І плюс до того хочеться плакати.Ніколи такого не було, може це і є панічна атака?

Ответы психологов

Мария Радченко — психолог
Мария Радченко психолог
Дніпро ·
Може бути панічна атака або приступ тривоги. Залежно від того, як довго воно триває (панічні атаки зазвичай коротші, сильна тривога ж може тривати годинами), і чи є специфічні саме для панічної атаки симптоми (нестача повітря та/або страх померти + до ознак, які Ви перерахували).

Також варто звернутися до фахівців, які допомагають при панічних атаках, це психотерапевт і психіатр. До Вашого повноліття психотерапевтична допомога можлива лише зі згоди когось з батьків.