Мені самотньо - складно підтримувати дружні стосунки
Дружити виходить тільки тоді коли я себе відчуваю чимось "краще" чим подруга. Або навпаки - коли вона краще мене і я приймаю її авторитет - і як би "вчуся" в неї.
Не можу не заздрити якщо в подруги щось краще ніж в мене, а якщо в неї гірше справи в якомусь сегменті життя. зрозуміло что це не дружба - але хочеться спілкування - а разом з цим - що б мною восторгались. Це нікому не треба - але в "печері" жити не хочеться і самотньо. Терапія поки не наступні 6 місяців не доступна. як собі помогти?