Доброго ранку, Ліно!
цитата:
Проходить час - знов починаються такі розмови.
Виходить так, що того, що робите, недостатньо!
Натомість хлопець, мабуть, звик робити вигляд, що почув і з розумінням поставився до Вашої відкритості. Проте насправді згодом повертається до укорінілих підходів - тиснути на Вас і залишатись при своєму.
Така звичка загалом притаманна людям, не навченим поважати почуття і думки інших. Щось, напевно, тягнеться з його дитинства.
Та це не вирок, якщо ... Ви навчитесь відстоювати свої особистісні кордони. І зможете це робити конструктивно, тобто не руйнуючи відносин. Тоді з'являється шанс. Ну як з'являється. Це Ви його режисуєте своєю новою позицією і поведінкою.
В чому вони полягають по суті?
В умінні після відкриття почуттів піти далі(!) Це значить вміти своєчасно висловити прохання, а якщо не діє, то і заборону будь-кому (хлопцю, передусім) негативно оцінювати Ваші думки та дії. Коментуючи це своїм ставленням до уяви про себе, про свої цінності, самоповагу тощо.
Коли почнете так себе вести, перед хлопцем постане вибір - змінюватись або ні. Так, йому, ймовірно, буде незвично себе почувати. Він може дратуватись, навіть гніватись, бо Ваша позиція потребує від нього замислитись. Потім переглянути своє бачення і прийняте Ваше. Що зрештою, послугує грунтом для побудови партнерських здорових стосунків.
В іншому випадку він закріпить за собою роль прискіпливого "батька-критика", який ніби апріорі має право критикувати неохайну та ледачу дочку.
Відредаговано автором 05-11-2024 11:45:22