Ви можете звернутись до психолога в службі у справах дітей, або в центри соціальних служб , і скоріш за все там дійсно повідомлять батьків.
Ви можете сказати батькам, що просто хотіли б попрацювати з психологом , якщо поки не готові повністю відкритись.
Але справа в тому, що коли допомога дійсно потрібна, то важливо вчитись звертатись по неї до батьків.
Адже вони можуть не знати, що якимись своїми діями травмують Вас.
Які саме негативні почуття Вам вдається приглушити селфхармом ?
Важливо зрозуміти їх походження, адже деяким можна знайти інші способи виходу, деякі можна попередити, а від деяких взагалі можна позбавитись, якщо проаналізувати події під іншими кутами.
Наші емоції виникають НЕ як прямий наслідок події.
Схема виглядає так:
Подія- наші думки(оцінки) про цю подію - емоції.
Хибне оцінювання події може викликати не адекватні емоції.
Тому аналіз самих ситуацій і ваших висновків з цих ситуацій може допомогти зменшити кількість негативних емоцій загалом.
Ваші емоції розповідають Вам чи подобається Вам те, що з Вами відбувається.
Зараз Ви спрямовуєте негатив проти себе.
А його важливо розуміти в першу чергу.
Можливо, ваші кордони порушують, тоді варто навчитись їх відстоювати, адже порушення кордонів завжди буде викликати негатив, і це як раз здорова реакція.
Відредаговано автором 11-11-2024 11:03:17