Переслідування зі сторони колишньої
В мене були стосунки з дівчиною коли я був за кордоном, при тому що я був одруженим. В той період часу я не хотів з нею нічого мати так як я був одружений, але вона побачила в мені ціль і добивалася всіма можливими способами. Клялась що любить і жити без мене не може і так все тривало практично рік до того моменту коли я не поїхав додому до дружини. Після трьохмісячної поїздки додому я вернувся назад і вона знову почала мене робити все щоб я з нею був і розвівся зі своєю дружиною. Після 7 місяців перебування за кордоном я вернувся назад додому і вже за 3 місяця я вернувся, але вже з жінкою. Та дівчина далі приходила і шукала зустрічі всім можливими способами, довела до такого що жінка переїхала від мене на іншу хату. Потім я дізнався що та дівчина ще мала інших (як мінімум трьох) протягом 3 років коли вона робила все щоб я був з нею. Я розірвав з нею все і повернув дружину назад. Через те що та дівчина і я працюємо на одній будівлі вона далі переслідування мене і тероризували. Я вже робив все щоб вона від мене відстала, вона виловлювала мене коло туалету, на сходах, під хату приїхала і вікна дивилась і фоткала мені що в хаті відбувається. Я вже посилав її всіма можливими способами, але вона далі не відстає. Дружині то не розказую бо не хочу її нервувати бо через ту дівчину ми чуть не розвилися. Що мені робити? Як я маю ту дівчину зупинити переслідувати і тероризували мене? Казав що викличу поліцію і їй всеодно. Порадьте як бути. Дякую.
Оценки вопросов
Пользователи могут голосовать за понравившиеся вопросы. Лучшие вопросы мы размещаем в специальной секции сайта.
Вы можете проголосовать за вопрос, если он чем-то вам понравился. Может быть, интересная тема, или хорошо описана проблема, или вы считаете, что ответы психологов на поставленный вопрос полезно было бы почитать многим другим людям.
Если вы голосуете за какой-то вопрос, то ссылка на него позже может быть отображена на вашей личной страничке, в секции "Понравились вопросы". Ваши негативные оценки нигде отображены не будут.
У психологов на личных страничках понравившиеся им вопросы отображены не будут.